Strona główna > Historia, Polityka > Odpowiedzialność Polski za zbrodnie wojenne

Odpowiedzialność Polski za zbrodnie wojenne


Przenoszenie odpowiedzialności z Niemiec na Polskę za zbrodnie wojenne, zmiana stosunków własnościowych na 1/3 terytorium Polski i rewindykacja mienia żydowskiego w Polsce, oto dowody:

Przewodniczący doktor Gorzelik z ruchu autonomii śląska powiedział, że do 2020 Polska będzie państwem federalnym, a w 2009r dwie największe partie rządzące Niemcami CDU i CSU wygrały wyboru m.in hasłem „odzyskanie ziem wschodnich”, wydając deklaracje aby społeczność międzynarodowa potępiła wypędzenia, a prawa własności zostały uznane.

W 2000 r kanclerz Niemiec Helmut Kohl powiedział: „Okres niemieckiej pokuty dobiegł końca (ostatnia rata: 100 mln marek dla Izraela i łodzie podwodne)”. Żydzi aby nie pozbawić się lukratywnego statusu ofiary przerzucają systematycznie na Polskę odpowiedzialność, pisząc historię na nowo, widać to m.in w muzeum holocaustu w Nowym Jorku i w popularnym na świecie określeniu „polskie obozy”.

W 2011 Komorowski w liście podczas uroczystości w Jedwabnem napisał m.in, że Polacy muszą się przyzwyczaić do tego, że byli sprawcami, w latach 90 był zarzut bierności, w 2000r współudział, a teraz już sprawstwo samodzielne, przypieczętowane certyfikatem prezydenckim!

W Lutym 2011 Polska 55 osobowa delegacja rządowa z premierem Tuskiem była w Izraelu, nie pojawił się żaden komunikat z tej wizyty. Jedynie Bartoszewski dla izraelskiej gazety Haes powiedział, że wszystkie partie w Polsce są mile usposobione do Izraela, co oznacza, że bez względu jaki rząd powstanie program rewindykacji mienia nie jest zagrożony.
W 2011 Szewach Weiss potwierdził program rewindykacji mienia żydowskiego w Polsce na kwotę 65 miliardów dolarów! (problem w tym, że Izrael nie ma żadnych praw do tego mienia, dopiero rząd ma stworzyć pozory legalności).

W maju 2011 podczas wizyty Obamy w Warszawie dostał on 2 identyczne listy: od światowego kongresu Żydów i helsińskiej fundacji, aby wywrzeć nacisk na władze polskie w sprawie roszczeń żydowskich, nie ukazał się żaden komunikat co uradzono za zamkniętymi drzwiami.

Reklamy
 1. Misiekpancerny
  Luty 17, 2012 o 5:56 pm

  Dodam jeszcze,ze na dzisiaj 17 lutego w Berlinie była zaplanowana wielka konferencja pod hasłem „Późna sprawiedliwość: niemieccy wypędzeni otrzymują z powrotem swoją własność”. Nowo powstała agresywna organizacja Związek Właścicieli-Wschód chce w polskich gospodarstwach rozdawać miliony ulotek, które będą informować o „polskich zbrodniach na niemieckich cywilach i polskich naruszeniach prawa międzynarodowego,ulotki maja być również zrzucane z samolotów.ZWW twierdzi,ze znalazł lukę w prawie międzynarodowym,podpierając się ekspertyzą prawnej, sporządzoną przez prof. dr. Eckarta Kleina na zlecenie niemieckiego Bundestagu,twierdzą że ich roszczenia są zasadne.To mała,nowa i agresywna organizacja od której się odcina nawet pani Steinbach,ale lepiej dmuchać na zimne.

 2. mediator
  Luty 17, 2012 o 6:36 pm

  Widać niektórym środowiskom zależy na wznieceniu przycichłych już animozji.Przecież granica na Odrze jest poza dyskusją,a kto chce to może sobie w Polsce kupić ziemię.

  • Misiekpancerny
   Luty 17, 2012 o 7:23 pm

   Po co kupować,jak można dostać za free Mediatorze,prezes EBO e. V. Lars Seidensticker, chce tylko odzyskać dom babci wysiedlonej (na mocy decyzji aliantów) w 1946 roku z Otmuchowa na Śląsku,tylko.

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: