Strona główna > Historia, Polityka > Michalkiewicz: Układ polityczno-medialny III RP

Michalkiewicz: Układ polityczno-medialny III RP


Red. Stanisław Michalkiewicz opowiada o kształtowaniu się ładu polityczno-medialnego III RP, następnie przechodzi do analizy aktualnej sytuacji geopolitycznej.

Reklamy
 1. ir_onia
  Luty 20, 2012 o 9:34 pm

  Zachęcam do wysłuchania tego ciekawego wykładu, z którego dowiecie się min. o tym jak to generał stan wojenny wprowadził w oparciu o sowieckie plany, o genezie spółek nomenklaturowych, które zaczęto tworzyć po tym, jak to Kuroń z komuchami dogadali się w sprawie eliminacji ekstremy Solidarności, o tym, jak to służby PRLu przygotowywały kadry do miękkiego ladowania w IIIRP, ogólne o wielkiej mistyfikacji zwanej okragłym stołem, o mediach, które utworzono na potrzeby tego przedłużenia PRLU tzn. TVN i Polsatu i o wypadku jaki przydarzył się tym reżyserom z Kiszczakiem, Michnikiem na czele w postaci Radia Maryja.

 2. johohanan
  Luty 20, 2012 o 11:11 pm

  Dwie „SOLIDARNOŚCI”.Pierwsza czy druga.Pierwsza „Solidarność” to był wypadek przy pracy PZPR i SB. Stan wojenny wprowadzono jak twierdził Kiszczak, by wymienić elity „Solidarności”. „Niekonstruktywne” zamienić na „konstruktywne”. W drodze demokratycznych wyborów to się SB nie udało. Bezpiece nie udało się wyłapać 13 grudnia wszystkich „niekonstruktywnych”.
  Więc organizowali swoje struktury, do których obok bardzo uczciwych ludzi wprowadzano agenturę.W 1989 r. sprzedano w Magdalence cały naród. Oszustwo „okrągłego stołu” było widoczne. Ostrzegał Gwiazda, ostrzegał Szeremietiew i wielu,wielu innych.
  Przy okrągłym stole dogadali się oficerowie prowadzący ze swoją agenturą. Było przy nim też dużo pożytecznych idiotów, którzy tylko uwiarygodnili grę „człowieka honoru”,Kiszczaka. Tzw. III RP, to poczęta z nieprawego łoża PRL-bis. Wmówiono ludziom, że „Solidarność” reaktywowano, co jest kłamstwem.

  Założono nowy związek pod tą samą nazwą. Nie odbył się Zjazd Delegatów wybranych demokratycznie w 1981r. Uzurpatorzy przejęli władzę. Osłaniali sprzedaż banków polskich, likwidację przemysłu, wprowadzanie zgubnych reform Gieremka, Balcerowicza pod dyktando Sorosa.
  O rząd dusz zadbał Michnik i jego opiniotwórcza „Gazeta Wyborcza”.

 3. johohanan
  Luty 20, 2012 o 11:15 pm

  I jeszcze jedno.Naród, najwyższy suweren w kraju, odrzucił komunistów i nie wolno było tego nie honorować. .
  Ludzie chcieli mieć nadzieję, że będzie dobrze. Teraz dalej brną w to szambo, bo nie mają odwagi przyznać się nawet sami przed sobą, że byli głupcami i dali się oszukać.Media wykreowały zdrajców na patriotów.Wszystkich niewygodnych skazano nie tylko na zamilczenie w mediach, bo kogo tam nie ma, to nie istnieje, ale skazano ich również na niebyt materialny!

  Wielu moich znajomych było zmuszonych opuścić kraj po 1990r. Do dziś bohaterowie cierpią biedę – bo są niewygodni i niebezpieczni! Zaszczuwając autentycznych bohaterów zrobiono miejsce dla tych ze sfałszowanymi życiorysami. To oni za drobną łapówkę albo pochwałę robili szkody wielomiliardowe. Niszczyli państwo. Mianowano na stanowiska ludzi niekompetentnych na zasadzie – nie zna się, to się pozna. Skutek opłakany!

  Zniszczono Polskę, niszczy się dalej naszą kulturę i tradycję. Literatury i historii nie uczy się młodzieży.
  W III RP zrobiono wszystko dokładnie odwrotnie niż w II RP.

 4. Luty 20, 2012 o 11:45 pm

  „Polskę byłoby łatwiej reformować, gdyby porzuciła wyeksploatowane regiony, takie jak Śląsk.”

  Radosław Sikorski w amerykańskim piśmie Foreign Affairs 👿

 5. Luty 21, 2012 o 7:51 pm

  Wiecie dlaczego TV Trwam nie dostało koncesji na ogólnodostępnym multipleksie cyfrowym? – Wyobraźcie sobie sytuację z 11 listopada: wszystkie telewizje mainstreamowe pokazują na okrągło rozszalałe grupy zamaskowanych ludzi, niszczące samochody transmisyjne TVN24 i gotowe do zadymy. Aż tu nagle człowiek przypadkowo włączy TV Trwam, a tam pokazany jest pochód 40-tysięcy biało-czerwonych patriotów… powstaje dysonans i człowiek musi sobie zadać pytanie – dlaczego przekaz TV Trwam i pozostałych TV jest sobie zupełnie obcy (w chwili obecnej przeciętny Kowalski nie ma takiej możliwości). Tego boi się Wałęsa i cały establishment – że ludzie w Polsce będą mogli jednym kliknięciem na pilocie zmienić dominujący w mediach mainstreamowych przekaz informacji.

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: