Strona główna > Teorie spiskowe, Wiadomości > Ostatnie nagranie Gawrońskiego przed aresztowaniem. Satanizm

Ostatnie nagranie Gawrońskiego przed aresztowaniem. Satanizm


26 stycznia aresztowano Prezesa Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce i niezależnego dziennikarza, Rafała Gawrońskiego. Rzekomy powód – wyrok ok. 40 dni więzienia za niezapłacenie sumy zarządzonej przez sąd w ostatnim procesie. Gawroński twierdzi, że nic o tym nie wiedział i nie dostawał żadnych zawiadomień. W 2010 roku odbył on karę 5 miesięcy więzienia.

Parę dni po tym wywiadzie aresztowano Rafała Gawrońskiego, więc NWO czuwa i niewygodnych usuwa pod byle jakim pretekstem. Pan Rafał reprezentuje poglądy wielu osób walczących o podmiotowość obywatela w Polsce. Trzymajmy kciuki za jego wolność.

Rafał Gawroński: Chcieli bym popełnił samobójstwo!

Reklamy
 1. mediator
  Luty 19, 2012 o 10:12 am

  Jeden komentarz się nie ukazał.Spróbuję jeszcze raz.
  Macierewicz przyzwyczaił mnie do zamachu,ale kard.Nycz w służbie szatana,albo pentagram
  w Sejmie,czy rytualne mordy na żołnierzach….to chyba wymyślił ktoś,kto ociera się o chorobę psychiczną.Nie wiem jak to określić.Wstyd! 😳

  • Luty 19, 2012 o 1:18 pm

   Proszę się nie przejmować tym, komentarze nie znikają, automatyczny cenzor kwalifikuje pewne posty do sprawdzenia przez moderacje a moderator ma i tak ostatnie słowo. Jeżeli post nie jest spamem i nie narusza zasad netykiety, post ukarzę się na forum w stosunkowo krótkim czasie.

 2. Luty 19, 2012 o 9:28 pm

  Skazany na więzienie za złożenie petycji do Parlamentu Europejskiego

  Rafał Gawroński jest pierwszym obywatelem Unii Europejskiej skazanym przez polskie sądownictwo na karę więzienia w związku ze złożoną petycją nr 1248/2007 do parlamentu europejskiego.

  Pozew przeciwko niemu z art.212 k.k za treści zawarte w petycji złożył z ramienia Platformy Obywatelskiej – Grzegorz Nowaczyk obecny prezydent Elbląga. Sąd Rejonowy w Elblągu, a następnie Sąd Okręgowy w Gdańsku skazał p. Gawrońskiego ze sławetnego art. 212 k.k.

  Kara pozbawienia wolności na pięciu miesięcy oraz dwie dodatkowe kary w wymiarze 46 dni i 30 dni w zamian za koszty sądowe takie jest orzeczenie łotrów ubranych w sędziowskie togi.

  Zakończenie wyroku , który zaczął odsiadywać w dniu 26 stycznia br. nastąpi zatem 13 września tego roku.

  Rafał Gawroński jest represjonowany i ścigany przez totalitarno – kryminalne struktury państwa polskiego za swoje uzasadnione roszczenia z tytułu pozbawienia go dopłat rolniczych.

  Wcześniej został w sposób bezprawny pozbawiony zabytkowej nieruchomości z okresu średniowiecza. Wszelkie jego usiłowania odzyskania odebranego jemu zabytkowego obiektu nie doczekały się prawidłowego postępowania w prokuraturze oraz nikt z polityków nie podjął się interwencji w/s tego przestępstwa tak samo jak i w sprawie dopłat rolniczych.

  To nie jedyne represje jakich doznał w ubiegłych latach były próby pozbawienia go życia.

  Skazany był także dwukrotnie na pobyty w więzieniach pierwszy raz w Barczewie, po trzech miesiącach wypuszczono – sąd w Olsztynie wydał orzeczenie o bezprawnym przetrzymywaniu.

  Po raz wtóry nastąpiło to w lipcu 2010 ( wówczas głośno o tym było) pod fałszywym zarzutem niewpuszczenia weterynarza na teren gospodarstwa, przesiedział wówczas około czterdziestu dni.

  Czy ktokolwiek w Polsce siedział w więzieniu za ”niewpuszczenie weterynarza na teren swojego domostwa”?

  Osoby skazywane nawet za torturowanie zwierząt otrzymują kary w zawieszeniu.

  Weterynarz, który zajmował się na stałe, w razie potrzeby zwierzętami z gospodarstwa R. Gawrońskiego z uwagi na lepsze, niż u innych miejscowych rolników, warunki opieki nad inwentarzem żywym w zasadzie niewiele tam miał do roboty.

  Dodam jeszcze, że nawet osoby, które napadają lub kradną i dostają pierwszy wyrok częstokroć z uwagi właśnie na pierwsze skazanie, otrzymują karę pozbawienia wolności w zawieszeniu.

  No, ale to było widocznie konieczne, po teraz kiedy już ma drugi wyrok to Sąd nie odstąpi od wymierzenia kary pozbawienia wolności, jak w przypadku pierwszego razu.

  Pierwsza w Polsce osoba w więzieniu za rzekome ”niewpuszczenie weterynarza na teren swojej posesji”?

  Pierwsza osoba w Polsce odbywająca wyrok z art. 212 k.k. ?

  Pierwsza osoba w Unii Europejskiej skazana na pobyt w więzieniu w związku ze złożoną petycją do PE nr 1248/2007 !

 3. mediator
  Luty 20, 2012 o 8:35 am

  Coś nie za bardzo z matematyką.W artykule powyżej pisze wyraźnie na 40 dni,w zamian
  za grzywnę orzeczona w poprzednim wyroku.I dlaczego teraz miałby odsiadywać karę 5 miesięcy,skoro ją już odbył?Nie słyszałem o karaniu za petycje,obojętne do jakich instytucji.
  Art.212,na pewno nie traktuje o petycjach… ❓

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: