Strona główna > Teorie spiskowe, Wiadomości > Rosyjski film pokazuje Putina w areszcie

Rosyjski film pokazuje Putina w areszcie


MOSKWA – niesamowity film z Rosji krąży w Internecie. Pokazuje on rosyjskiego premiera Władimira Putina w klatce na sali sądowej. Zarzuty przeciwko niemu brzmią, iż jest odpowiedzialny za przygotowanie i wykonanie aktów terrorystycznych.

Film zatytułowany „Aresztowanie Władimira Putina” to reportaż z sali sądu rejonowego w Moskwie, w którym kilka lat temu skazany został Michaił Borysowicz Chodorkowski. Były prezes obecnie zbankrutowanego koncernu naftowego Jukos, który musi odbywać karę więzienia do 2016 roku.

Słynny sąd może oczywiście znajdować się w studiu filmowym, co nawet podejrzewam, ale człowiekiem na filmie za kratkami jest ponad wszelką wątpliwość Władimir Putin. Nawet przewodniczący składu sędziowskiego w procesie premiera wydaje się być ten sam, który w 2010 roku wydał wyrok na Chodorkowskiego.

Władimir Putin ma wystarczająco dużo szkieletów w szafie, fakt ten przed prawdziwym sądem wystarczyłby na skazanie go na co najmniej 20 lat więzienia. Poza tym krwawe mistyfikacje, które media i działacze praw człowieka jemu od lat zarzucają, n.p. zabójstwo byłego oficera KGB i FSB Litwinienki radioaktywnym polonem, czy też przeprowadzenie „ataków terrorystycznych” przy pomocy FSB.

W ostatnich dniach ukazała się książka o cierpieniu Michaiła Chodorowskiego. Można więc przypuszczać, że Władimir Putin zarobia na niej, i dlatego w tym filmie osobiście bierze udział w jej promocji.

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: