Strona główna > Polityka, Teorie spiskowe > Żydowski mason ujawnia plany z 2008 r. zbankrutowania Grecji

Żydowski mason ujawnia plany z 2008 r. zbankrutowania Grecji


Wszystkie podatki z krajów członkowskich będą bezpośrednio przekazywane Rządowi Europejskiemu, który będzie rozdzielał pieniądze według własnego uznania. Rządy poszczególnych państw przestaną istnieć. Równocześnie powstanie jedna wielka Armia Europejska, która będzie konkurować z NATO i armią USA.

W swoim artykule z 2008 roku (!), mieszkający w Budapeszcie Jean D’Eau, powołuje się na wysokiego rangą członka żydowskiej loży masońskiej w tym mieście, który ostrzegł go, że Grecja została celowo wybrana na kraj, który zbankrutuje, na co oczywiście od razu pojawi się “rozwiązanie”.

Z małych krajów, Grecja najbardziej symbolizuje Europę, a stosunkowo łatwo ją zdewastować po tym jak powróci do własnej waluty. Ma to przekonać przeciętnych ludzi, że jeśli problemu w Grecji nie uda się naprawić, to zbankrutuje także cała południowa Europa, co z kolei pociągnie kolaps systemu finansowego Europy i w rezultacie jej bankructwo.

Sztucznie stworzony “problem” opiera się na tym, że kraje Europy Południowej i Wschodniej, które są w strefie Euro, nie mogą zdewaluować swojej waluty po to by poprawić swoje gospodarki – dewaluacja waluty sprzyja wzrostowi turystyki i eksportu.

W procesie osłabienia wykorzystano skorumpowanych polityków, którzy są na usługach “chazarskich bankierów”. Celem tychże bankierów jest doprowadzenie gospodarek krajów południowej i wschodniej Europy do załamania – podobnie jak gospodarek USA, Chin, Rosji i Indii.

“Rozwiązaniem”, które wkrótce zaproponuje Unia Europejska będzie scentralizowanie budżetu i zaniechanie odrębnych polityk budżetowych i fiskalnych wszystkich krajów Europy. Wszystkie podatki z krajów członkowskich będą bezpośrednio przekazywane Rządowi Europejskiemu, który będzie rozdzielał pieniądze według własnego uznania. Rządy poszczególnych państw przestaną istnieć. Równocześnie powstanie jedna wielka Armia Europejska, która będzie konkurować z NATO i armią USA.

Jak wiadomo za sztucznie wytworzoną recesją globalną stoją międzynarodowi, głównie europejscy bankierzy, pod przewodnictwem Rotszyldów – ci sami ludzie zresztą też stoją za oszustwem “globalnego ocieplenia”.

Chodzi o to, by przejąć kontrolę nad globem od bankierów amerykańskich i zrealizować ideę połączenia USA i Unii Europejskiej pod ich przewodnictwem, a nie odwrotnie.

Wszystko co obserwujemy jest realizacją “Protokołów Mędrców Syjonu”- świat, który jest kreowany przez syjonistów ma być rządzony przez te same elity, co Królestwo Chazarskie.

Jedyną siłą która może powstrzymać zrealizowanie tych diabolicznych planów są USA, Chiny i Rosja.

Ważną dodatkową rzeczą, którą przekazał żydowski mason autorowi artykułu jest to, że jednym z najważniejszych narzędzi w likwidacji klasy średniej jest złoto. Jego ceny zaczną nagle rosnąć, co spowoduje to, że majętni ludzie z Zachodu zaczną go masowo wykupywać. Potem nastąpi gwałtowne obniżenie cen złota, w rezultacie czego ludzie zbankrutują. Ma to nastąpić w ciągu najbliższych dwóch lat.

Reklamy
 1. mediator
  Luty 20, 2012 o 9:24 am

  Bankructwo Grecji zostało spowodowane rozbuchanym wykorzystywaniem dotacji
  europejskich przez samych Greków.Jak słuchałem za co pracownicy w Grecji mieli różnego rodzaju dodatki,to umierałem ze śmiechu.
  Na przyklad: za korzystanie ze stołówki na zakładzie- iles tam euro
  za dojazdy do pracy,za cuda niewidy za byle co dopłata.Nie ma się co dziwić,że teraz Grecy się buntują i nie chca oddawać przywilejów.

  Natomiasty twierdzenie,ze wszystko to jest planem realizacji „Protokołów Mędrców Syjonu”
  nie znajduje mojego zrozumienia.
  Wszak udowodniono bezspornie,ze PMS to plagiat,zerżnięty od jednego Francuza Jolyego.

  „Ten pospiesznie i niedbale, powtórzmy to raz jeszcze, sporządzony dokument, odbiegał w wielu punktach od logicznego pamfletu paryskiego adwokata. Joly wyraźnie rozróżnia politykę Napoleona III, prowadzącą do uzyskania pełnej władzy od tej, którą będzie stosować, kiedy ją wreszcie zdobędzie. Protokoły… natomiast nie grzeszą zbytnią logiką. Na samym ich początku czytamy na przykład, że mędrcy Syjonu już dysponują pełną władzą nad światem. Następnie jednak mówi się, że upłynie jeszcze sto lat, zanim ją uzyskają. A co więcej, że na drodze do władzy napotykają na poważne przeszkody.”

  Czyli coś nie za bardzo tym bonzom to przejmowanie władzy nad światem wychodzi… 😀

 2. aida1708
  Luty 21, 2012 o 5:30 pm

  Jak to wszystko czytam to dochodzę do wniosku, że Polskę celowo zniszczono, ludzi upokorzono, wyrzucono ich poza nawias społeczeństwa, gdy tymczasem w tej kapitalistycznej Europie wprowadzono w ostatnich latach nie socjalizm ale prawdziwą komunę 😥

 3. johohanan
  Luty 23, 2012 o 5:35 am

  Świadczenia socjalne Greków to ewenement w skali swiatowej.My za komuny moglismy tylko o takich pomarzyć http://tnij.org/pkfp 😥

 4. pyra
  Luty 24, 2012 o 5:22 pm

  Dobre:) Ciekawi mnie jednak oficjalne zródło z którego pochodzą te informacje. Jeśli to prawda zastanawiam się jak i kiedy Grecy doszli do takiego dobrobytu.Czy to tylko efekt dofinansowania z UE? Cała Europa funduje Grekom wieczne dolce vita ? Może dorobili się tak na turystyce?

 5. ttl
  Marzec 23, 2012 o 1:49 am

  Artykuł głupawy. Ale… fotka?
  – godna Pulitzera! :))
  Nie widzę… skąd ona i z kiedy?
  Kto jest autorem, jeśli wolno spytać?

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: