Strona główna > Historia, Polityka > Polska w okowach mafii

Polska w okowach mafii


United States of Europe, taki „twór” z rządem federalnym w Berlinie, marzy się temu, który w 2007 roku krzyczał pod adresem legalnego gabinetu J. Kaczyńskiego, że „dorżnie watahę”, a popiera go w tym poronionym pomyśle ten, który głosi, że ci co nie z nami to „wygina jak dinozaury”. UE, największy w powojennej europie „szpital dla psychicznie chorych” z jedną walutą zwaną euro, 27 oddziałami bez drzwi tz: k-[rajami]. W jednym z oddziałów „pacjenci”, [czyt. Polacy ] jeszcze z „biletami” NBP i „lekarze” czyli tz „rząd” potocznie zwany platformą. Platforma dba, by pacjentom „żyło się lepiej”, „sami” nie schodzili z tego świata, nie żebrali na „korytarzach”, nie grzebali w śmietnikach, oraz nie zdrowieli zbyt szybko, by obiecanych cudów nie zaczęli zmieniać w normalność. Połowa „pacjentów”, Polaków, na prawie 40 milionowym „oddziale” tz UE, to chorzy w stanie delirium, którzy w ostatnich „wyborach” Anno Domini 2011 ponownie wybrali starych, „nowych” opiekunów. Ponowny wybór ludzi odpowiedzialnych za galopujący dług publiczny, zdradę, nędzę, głodne dzieci, afery, wyprzedaż majątku narodowego, ikony PZPR-u w życiu publicznym, zniszczone rolnictwo, edukację, traktowanie Polski jak dojnej krowy, tysiące agentów obcych państw kontrolujących wszelkie ruchy polityczne, — jasno i dobitnie pokazuje, w jakim kierunku prowadzony jest polski „oddział”. Tych którzy zaczęli rozumieć gdzie żyją i rokujących nadzieję na wyleczenie likwidowano, [czytaj, czyszczono pole]. Tak działa mafia, Platforma Obywatelska, gdzie jak powiedział śp. prezes IPN J. Kurtyka na kilka dni przed morderstwem w Smoleńsku „demontaż Polski zakończony, teraz będą ginąć ludzie”. To co się dzieje, do złudzenia przypomina strukturę sycylijskiej ośmiornicy. Zamiast trafiać przed sądy, TS, do więzień, pod ścianę — piastują najwyższe stanowiska w k-[raju].

To specjaliści od politycznych mordów, oszustw, krycia winnych afer, produkcji biedy, nędzy, bezrobocia. Nie ma pieniędzy na głodujące dzieci w kraju, domy dziecka, nie ma pieniędzy na tworzenie miejsc pracy, nie ma pieniędzy dla rodzin ofiar w stanie wojennym, nie ma dla poszkodowanych, ale na ratowanie niemieckich banków, wyluzowanej Grecji i Włoch, kasa jest, – znalazła się zaraz po „wyborach”, przed „wyborami” NIE. Gdzie jest dzisiejszy drugi NSZZ Solidarność i P. Duda? Hasło ŻĄDAMY CHLEBA które na ulicach Poznania nieśli protestujący w 1956 roku, do dziś dnia nie straciło na aktualności!! Przypomnijmy o faktach, które za wszelką cenę próbuje się zatrzeć, gdzie spece od dezinformacji i propagandy po mistrzowsku kierują uwagę Narodu Polskiego na tematy zastępcze. Uśpić Naród Polski, zniszczyć pamięć o zaginionych, zapomnieć o Smoleńsku, oddać Polskę pod jurysdykcję Niemiec. Dlaczego przed „wyborami” zamordowano A. Leppera? Dlatego, że wiedział za dużo, był w posiadaniu dokumentów, które były niebezpieczne dla tych, którzy dziś okupują Polskę. Tego darować mu nie mogli. Najbardziej prawdopodobne było uderzenie Leppera w czuły punkt, czyli tz słynnych „lądujących w Klewkach”. Małej wsi 8 km od Olsztyna i około 50 km od lotniska w Szymanach, gdzie miały lądować samoloty CIA. Pamiętamy jak wyśmiewali się z śp. Leppera, Millery, Olki, Alki i Bolki. Przypomnijmy, że zaraz po tych wypowiedziach śp. Leppera „zaginął” Rudolf Skowroński, jeden z najbogatszych Polaków, a w/g „Rzeczpospolitej” mający powiązania z wywiadem PRL-u. Darować Lepperowi nie mogli także tego:

Ponad głowami Polaków sprzedaje się Polskę, sprzedaje się nasze polskie dziedzictwo, naszą polską ziemię. Co to za rząd, co to za premier, co to za minister, który poza plecami Narodu Polskiego, wbrew Jego woli, decyduje o pozbawieniu Polski suwerenności, niepodległości, autonomii, — sugerując na forum NTPZ federacyjny model UE, czyli United States of Europe ze „stolicą” w Berlinie. Dobrze pamiętamy wydany przez Sikorskiego zakaz kontaktów pracownikom placówek dyplomatycznych z Janem Kobylańskim, prezesem USPAL, http://www.usopal.pl . Jakim podłym gnojkiem musi być Sikorski, któremu marzą się ,,Stany Zjednoczone Europy”, oddając Polskę pod kuratelę Niemiec, bez konsultacji z Narodem, Parlamentem. Ktoś, kto proponuje likwidację Polski, bez oddania nawet jednego strzału, powinien być stracony, choćby ku przestrodze!! Naród Polski i Jego głos nie są istotne dla zdrajców. Mafia oczyszcza pole, dla usunięcia Polski, bo „polskość to nienormalność”. Stracony powinien być także Tusk, który spiskując poza plecami śp. prezydenta L. Kaczyńskiego z premierem obcego państwa doprowadził do rozdzielenia wizyt i mordu w Smoleńsku. Czy wyobrażacie sobie takie działanie np. Hillary Clinton w USA?? Sikorski, uciekinier z PiS, gdzie był z nią związany przez kilka lat, był uchodźcą politycznym w Wielkiej Brytanii, posiadacz obywatelstwa brytyjskiego. Kandydując na prezydenta RP wyraził chęć zrzeczenia się obywatelstwa, czy ktoś do dziś sprawdził, czy rząd brytyjski pozbył się go z rejestru obywateli? Drugi obywatel brytyjski, „Jacek” Rostowski, który w metryce brytyjskiej posiada dwa inne imiona. Publicznie ogłasza, że w ,,szpitalu” zwanym UE, będzie wojna, kiedy stan zdrowia „pacjentów” się poprawi i będą chcieli opuścić „oddział”.

W Sejmie na ul Wiejskiej w Warszawie „sami eksperci”. „Eksperci” od finansów publicznych, edukacji, nauki, ekonomii, jest nawet ekspert od pedałowania Biedroń. Osobiście nic nie mam przeciwko ,,pedałom”, to też ludzie, ale nigdy nie będę popierał tego, co nie jest normą! Są także eksperci od szybkich natychmiastowych zmian ustaw np.: podwyżek TYLKO dla policji, [innych służb mundurowych nie dotyczy] bo na ulicach polskich miast znów słychać o warchołach.

http://niezalezna.pl/18866-najbardziej-zaklamane-relacje-po-1989-r

A na czele Sejmu, E. Kopacz, ekspert od kopania, która sama przekopała ziemię pod Smoleńskiem [10-4-2010 ], i to na metr głęboko.

Za tak „ciężką pracę”,- należy się „ciężkie” stanowisko. Eksperta doceniono! Nie sprawdziła sie w służbie zdrowia, ale w Smoleńsku tak. Zapomina tylko, że im wyżej na drabinie, tym z większym hukiem spadnie. A po drodze uparcie niszczy się wszystko co kojarzy się z Krzyżem, Bogiem, Honorem, Ojczyzną, Polską. Reszta to karierowicze, klakierzy oraz ikony PZPR-u. Dlatego Polska ginie, zadłużenie rośnie prawie 7000 zł/sek. http://www.zegardlugu.pl , biurokracja rozrosła się do monstrualnych rozmiarów, Gigantyczny przerost biurokracji za rządów Donalda Tuska , a obiecane 300 mld z Unii, nagle po „wyborach” zamieniło się w dopłatę 100 mld do rozpadającego się szpitala. Komu zależało i komu nadal bardzo zależy aby Polacy nie mieli wpływu na losy swej Ojczyzny i byli zupełnie pozbawieni racjonalnego myślenia, ubezwłasnowolnieni, ogłupieni antypolska propagandą. Komu tak bardzo zależy aby te chore społeczeństwo nie wyzdrowiało, nie wyszło na ulicę, i nie żądało natychmiastowej dymisji zdrajców, zbrodniarzy, kłamców, aferzystów—całej PO.

Zamordowano wiele osób które wiedziały to, czego wiedzieć nie powinny, wymordowano w Smoleńsku dowódców polskiej armii, zamordowano prezydenta RP, usunięto niezależnych dziennikarzy jak: A. Gargas, Pospieszalskiego itd.

Nie było i nie ma zwycięstwa, nie było i nie ma upadku komunizmu, nie ma wolnej Polski, nie ma niezależnej prasy, tv. Pozostałe okruchy ,,wolności” jak głos O. Rydzyka zostaną wkrótce zniszczone ogromnymi opłatami, później nastąpi atak na internet. Wszystko co do tej pory pisałem z serii ,,Polska w okowach mafii część I,II,III,IV,V,VI,VII” –sprawdziło się i nadal sprawdza. Jest hańba i zdrada,- pozostała gorycz i klęska. Klęska tych wartości za które siedzieliśmy w więzieniach, byliśmy bici i poniewierani, klęska tym bardziej, że zbrodniarzy typu: [Wolski czyt Jaruzelski] z robotniczą krwią na rękach, zaprasza się dziś na posiedzenia RBN, a ikony PZPR jak: Miller, Kwaśniewski, Oleksy, Borowski, Urban itp. są zapraszane do „niezależnych mediów”. Hańba.

Nadal z trybuny sejmowej wciska się ludziom kit, broni się zdrajców i tz: „doradców NSZZ Solidarność” jak choćby ostatnio Lewartowa czytaj Geremka, pomimo iż są 100% dowody zdrady. Geremek, oraz inni „doradcy” broniąc własnej dupy, tak „doradzali” by Solidarność została zniszczona.

Przypomnijmy wywiad drogiego Geremka z 1981 roku z Hanną Krall o którym pisałem w artykule ,,Polska w okowach mafii”. http://niniwa2.cba.pl/GEREMEK.HTM — drogi Geremek zginął w wypadku samochodowym, kiedy podczas jazdy… szczytował, — sprawie jak wiadomo ukręcono łeb.

Minęła XXX rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Trzydzieści lat do przodu, a jednak czterdzieści lat do tyłu, dlaczego do tyłu? Dlatego, że mamy Naród wspaniały jak powiedział kiedyś J. Piłsudski „Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy”.

Grzegorz Michalski
Były członek ZR Wlkp NSZZ S- pierwszej Solidarności
http://www.zolnierzesolidarnosci.com
grudzień/16/2011

 1. WSI48
  Luty 23, 2012 o 10:33 pm

  Powstań Polsko skrusz kajdany!

  Imię i nazwisko: Donald Tusk
  Miejsce urodzenia: Gdańsk, Polska
  Zawód: historyk
  Ksywa [y]: Rudy, Donek, Słońce Peru
  Organizacja mafijna: Platforma Obywatelska
  Funkcja: Ojciec chrzestny
  Żołnierze: J.Palikot S.Niesiołowski
  Hobby: malowanie kominów
  Działalność przestępcza: OMERTA- wszyscy wszystko wiedzą, ale nikt nic nie wie
  Organizacje wspomagające: Polskie Stronnictwo Ludowe
  W chwili obecnej: Prezes Rady Ministrów
  Cel organizacji: uśmiercić emerytów, rencistów, zlikwidować służbę zdrowia, stocznie, zamknąć IPN, ocenzurować internet, zwiększyć bezrobocie, podnieść podatki, powoływać nasze komisje śledcze, wytruć tych którzy coś wiedzą, winnych afer uhonorować, zapanować nad Polskim Narodem, wygrać wybory i ogłosić się prezydentem wszystkich Polaków.

  I oto oni, korzystając z uwiarygodnienia danego im przez dawnych działaczy antykomunistycznej opozycji, części hierarchii kościelnej, ogłupionej młodzieży, rozgrabują nasz kraj w majestacie luk prawnych, wyprzedają za psie pieniądze majątek narodowy. Afery FOZZ, starachowicka, afera Rywina, oraz ostatnio głośna afera hazardowa jest dowodem, Polską rządzi mafia.

  Znikają bez śladu szyfranci znający najtajniejsze hasła, szyfry, eliminuje się z gry ekspertów z dziedziny zarządzania jak P.Guły, zakazuje się wyświetlania w polskich kinach „łowców skór”, dokument który o mordercach z łódzkiego pogotowia nakręciła Szwecja, atakuje się IPN i żąda jego zamknięcia,– a gdzie najwyżsi rangą SB-cy których akta są w zastrzeżonym zbiorze IPN. Oszustwa dokonane na stoczniowcach przy sprzedaży stoczni katarskiemu inwestorowi, zakazuje się leczenia chorych chemioterapią szpitalom w których nie pracują wojewódzcy konsultanci onkologii. Morderstwo z zimną krwią wykonane na gen. M. Papale stało się początkiem wielu dziwnych zgonów:
  Nikodem S. ksywa ,,Nikoś”-zabity w kwietniu 1998r
  Andrzej M. i Piotr G. – zginęli latem 1998 r, pierwszy atak serca, drugi wypadek samochodowy, Kazimierz H. zastępca Nikosia, zmarł na raka przed przesłuchaniem, Rafał K. ksywa ,,Gruby”, zabity strzałem głowę- wrzesień 1998r, Krzysztof W. gangster z Ukrainy, pomagał grubemu-zginął w wypadku1999r, Mieczysław Z. ochroniarz gangu utonął w Egipcie. Jeremiasz B. mieszkał w Wiedniu, powiesił się w więzieniu, maj 2003r. Janusz R. prokurator kupiony przez Nikosia, samobójstwo 2006r. Artur Zirajewski zatruł się lekami.

  Afera hazardowa, którą za wszelką cenę mafia próbuje ukryć, i przeczekać gdyż podobno umaczany jest w tym sam ojciec chrzestny, Donald Tusk, —— to celowe działanie mafii, która z polskiego społeczeństwa robi idiotów.

  W normalnym, demokratycznym kraju rząd po takich wyczynach przestałby istnieć, musiałby się podać do dymisji – chyba pora obudzić się z marazmu, bo mafia rozwali państwo od środka, — a jeszcze trochę, i zdementuje się cały Naród.

  Ten proces niszczenia polskiej państwowości trwa nieprzerwanie od 1989 roku. Wtedy to w Polsce dokonały się jakby dwie transformacje. Jawna która przekształciła struktury państwa komunistów w instytucje demokracji parlamentarnej, i ta ukryta, która służyła elitom komunistycznym.
  Jeden z płk ABW w 2003 roku, który był wieloletnim oficerem SB w rozmowie z prof. Zybertowiczem powiedział cytuję: „w Polsce rządzi prywata i układy, panuje korupcja, rządzi złodziejstwo, rozpanoszona jest niekompetencja,- to układ trzyma wszystko”- [ A.Zybertowicz „Antyrozwojowe Grupy Interesów”, ARGI. ] Od stycznia 2010 roku obrońcy władzy ludowej mają obniżone emerytury, zaczęła „obowiązywać” ustawa dezubekizacyjna, — w państwie rządzonym przez mafię. Warto jednak zadać pytanie, JAK DLUGO?
  Milowymi krokami zbliżają się wybory prezydenckie, czy w natłoku tej medialnej, wieloletniej, antypolskiej ,,szczekaniny” w której to mafia ma na celu skołowacenie i doszczętne wypranie mózgów wyborców, szczególnie młodych, i zaprogramowania ich jako głupich i bezwolnych maszynek do głosowania, uda się wyzwolić siłę która, uratuje ginącą Polskę? A czy Kongres Polonii Amerykańskiej, który wiele ostatnio stracił w oczach Polonii – podniesie się z kolan? Wątpię, skoro w tak tragicznej dla Polski chwilach milczy, udając, że nic się nie dzieje! Taka postawa KPA każe mi zastanowić się, czy prezes F.Spula ma cokolwiek wspólnego z Polską?
  Mam ogromną nadzieję, że nie wszystkich udało się zmęczyć, skołowacić i zniechęcić!!

  Gra która się teraz toczy, to gra o samodzielne rządzenie mafii krajem. Szansa Polski jest w rękach mądrych wyborców. Tej szansy nie wolno nam zmarnować, bo bez wygrania PiS, nigdy już nie będzie zadośćuczynienia ofiarom tego nieludzkiego systemu i potępienie ich oprawców. Rana historycznej i moralnej niesprawiedliwości będzie ropiała na naszych sumieniach przez wiele lat. Jeśli ten proces nie zostanie dokończony to nigdy nie będzie możliwe, odbudowanie społecznego zaufania i wiara w rządzących. Pamiętajmy, gdy PiS obejmował władzę, to w ciągu roku przestępczość spadła o 18%, a to oznaczało bezpieczne państwo. Dziś nikt o zdrowych zmysłach nie może temu zaprzeczyć. A więc, nadchodzi czas na sprawdzian, NIE POZWÓLMY, ABY ZIŚCIŁO SIĘ MARZENIE MICHNIKA, O SILNYM BLOKU OŚWIECONEJ LEWICY Z DZIAŁACZAMI PZPR. Musimy wygrać walkę o narodową tożsamość, jeszcze jeden zryw herosów tamtych czasów w imię wartości które były i nadal są dla Polaków ważne. Prawo i Sprawiedliwość, tak jak Polska i pierwsza Solidarność. Czy Polskę nie stać aby raz na zawsze skończyć z ludźmi PZPR, SLD?
  Wierzę, że w pomagdalenkowym niezlustrowanym mediom, prasie radio i telewizji nie udało się odkazić polskich mózgów z takich pojęć jak Bóg, Honor i Ojczyzna

  Pamiętajmy, że czas rządów PO to czas straconych szans, Polska bankrutuje, kraj sięga dna, zadłużenie Polaków wzrasta, kwota przedterminowych zobowiązań wynosi juz ponad 14mld, a tylko w jednym kwartale, kwota ta wzrosła o jedną piątą. Zgodnie z niepisanym prawem mafii, PO zostawiło swych ,,poddanych” na lodzie,– obcy zabierają komunalne kamienice i oddają niemieckim przesiedleńcom. Nie wszystko jednak jest tak złe. PO ma dla swych ,,poddanych” noworoczny cud. NFZ wyda na leczenie w tym roku o miliard zł mniej jak w 2009, czyli jak zapowiada E. Kopacz, będzie mniej, ale usługi będą wyższe, lekarstwa ,,tańsze” — i jak tu nie współpracować z mafią. Odmowa leczenia, i dofinansowania służby zdrowia czyli ,,likwidacja” najsłabszych jak emeryci, renciści to mord na Polskim Narodzie. Hitler i Stalin też robili czystki w swoich społeczeństwach, sprawą powinien zająć się międzynarodowy Trybunał w Hadze.

  A gdzie realizacja zapowiedzi jednego z cudów wyborczych -,, będą Was leczyć uśmiechnięci i dobrze zarabiający lekarze, a służba zdrowia, będzie wzorem do naśladowania”- pamiętacie? czy ten cud jeszcze obowiązuje mafię. Oby tylko państwa unijne nie wzięły sobie tego do serca.

  Wzywam wszystkich Polskich Patriotów na ziemi amerykańskiej, powstańcie, ratujcie ginący kraj, ginącą Polskę!! Czas miłości się skończył, nadszedł najwyższy czas aby Polacy, Polonia na całym Świecie powiedzieli NIE, DOŚĆ RZĄDÓW MAFII. Za obecną sytuację odpowiada nie kto inny, jak tylko PO.
  Warto byłoby się jeszcze zastanowić, czy ten cyrk na ul Wiejskiej nie przerobić natychmiast na muzeum politycznego idiotyzmu, przecież tam jawnie kradnie się pieniądze kabaretom.

 2. ir_onia
  Luty 24, 2012 o 8:26 am

  Witam.W związku z tym przypomina mi się czas sprzed 2001 roku, moja i nie tylko moja nadzieja towarzyszaca procesowi afery FOZZ energicznie prowadzonemu przez sądzinę Barbarę Piwnik.Wtedy nic nie wiedziałam o serii tajemniczych zgonów ludzi, którzy próbowali rozwikłać tę „zagadkę”.Nazwiska Stoltzman, Pańko nic mi nie mówiły.Pewnie dlatego, że mówić niewiele mogły w świetle obowiązującej propagandy.I przyszedł rok 2001, kiedy to SLD natychmiast po przejęciu władzy odwołało energiczną sędzinę z roli prowadzącej proces, aby obsadzić ją na stanowisku ministra sprawiedliwości.No i rozbiła się o bruk moja i nie tylko moja nadzieja na rychłe zakończenie procesu w sprawie FOZZ, bo proces należało rozpoczać od nowa w związku ze zmianą sędziego prowadzacego .Jakie to znamienne dla wszystkich afer IIIRP.

 3. Kwiecień 12, 2012 o 11:22 pm

  Świetny post! W ogóle coraz częściej tutaj zaglądam 🙂 Próbowałeś dodać stronę do seopilot? W zależności od PR możesz dostać od 100zł do nawet 900zł gwarantowanej wypłaty miesięcznie. Spróbuj: http://www.seopilot.pl/webmaster/?session=f8c96e91d476c81901f2b1d87b5135b7 (link polecający)

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: