Strona główna > Polityka, Teorie spiskowe, Wiadomości > Londyn – dr Marek Laskiewicz – wykład na temat zagrożenia ze strony Rosji oraz katastrofy pod Smoleńskiem

Londyn – dr Marek Laskiewicz – wykład na temat zagrożenia ze strony Rosji oraz katastrofy pod Smoleńskiem


29 lutego 2012 o godz. 18.30 czasu lokalnego Dr Marek Laskiewicz zaprasza na wykład w Senate House (Senate Room) w University of London, adres: Malet Street, London WC1E 7HU.

Spotkanie będzie dotyczyło katastrofy w Smoleńsku w dniu 10 kwietnia 2010 roku (gdzie zginął polski Prezydent oraz 95 innych osób). Podczas spotkania zostaną przedstawione dowody, że nie był to wypadek, ale grupowe morderstwo zaplanowane przez ekipę rządzącą w Rosji – Putina z pomocą kolaborantów z Polski.

Ponadto Rosja rozbudowuje ponownie swój arsenał nuklearny, co może być przyczyną kryzysu, szczególnie w sytuacji gdy premier Putin ponownie zostanie prezydentem. Będzie to miało konsekwencje dla każdego narodu, a w szczególności dla Polski i Wielkiej Brytanii – staną one w obliczu wielkiego niebezpieczeństwa.

Wykład ma zaprezentować fakty i wyniki analizy na podstawie książki pt. „Smoleńsk”, która będzie zaprezentowana na tym wykładzie. Zostaną obalone niektóre mity oraz poruszone różne kwestie związane z katastrofą, między innymi:

– polski samolot nie próbował lądować czterokrotnie
– wieża kontroli lotów wprowadzała w błąd polskich pilotów
– Rosjanie nie przeprowadzili prawidłowego śledztwa z zastosowaniem międzynarodowych procedur,
– w dalszym ciągu nie przekazano Polsce czarnych skrzynek,
– zniszczono wiele ważnych dowodów w śledztwie,

Dr Marek Laskiewicz jest liderem organizacji Wolnych Polaków w Wielkiej Brytanii (WPWB); zorganizował publiczny wiec na Trafalgar Square w dniu 10 kwietnia 2011 oraz marsz, który przeszedł przez Whitehall 11 Grudnia 2011. Została wówczas przekazana petycja do Premiera Wielkiej Brytanii.

Dr Marek Laskiewicz jest członkiem wielu polskich organizacji w Wielkiej Brytanii, w szczególności jest Sekretarzem Generalnym w Polskim Towarzystwie Naukowym na Obczyźnie oraz jest Dyrektorem Polskiej Wszechnicy w Wielkiej Brytanii (PWWB).

Napisał petycję do Brytyjskiego Rządu i do każdego Ministra, jak też do wszystkich Członków Izby Lordów oraz wielu ambasad. Wszystkie te działania mają na celu odkrycie prawdy, pomimo starań o zatuszowanie powyższych faktów przez Rosjan.

Na wykład dr Marka Laskiewicz wstęp bezpłatny.
Pytania dotyczące wykładu proszę kierować pod adres e-mail: srkosiec@pwwb.co.uk

Źródło: http://pluszak.nowyekran.pl

Reklamy
 1. mediator
  Luty 24, 2012 o 9:52 am

  Znowu się dowiemy,ze nie było brzozy,ze zamordowano naszych .Już słuchać się nie chce.
  Kiedyś za granicą było radio Wolna Europa.To radio mowiło prawdę o tym co dzieje sie w kraju rządzonym przez komuchów.Teraz jakiekolwiek publikatory zagraniczne(polskie mam na myśli)
  typu WPWB,prezentują osobami swoich przedstawicieli,jak najgorszy obraz kraju.
  Jak można tak opluwać własny kraj?? :mrgreen:

  • Luty 24, 2012 o 9:59 am

   Masz rację, wiele zmieniło się – RWE już nie ma, to fakt – no chyba, że niemieckie drużyny piłkarskie Rot Weiss Essen i Rot Weiss Erfurt – a tak poza tym nie zmieniło się nic, komuchy jak rządziły krajem tak dalej rządzą. Dlatego nie dziw się tych wściekłych ataków na polską prawicę – ktoś ma wiele do stracenia i jak będzie to konieczne, to jeszcze nie jeden polski samolot rozpadnie się w powietrzu na miliony drobnych kawałków..

 2. mediator
  Luty 24, 2012 o 4:53 pm

  Ale „breszesz”,co jak uważają niektórzy,znaczy opowiadasz Waść bzdury.
  Naprawdę uważasz,ze żyjemy w kraju,gdzie jak się chce komuś przyłożyć,to wysadza
  się samolot,którym leci,a potem….eh, myślałem,ze tu dorośli ludzie piszą 🙄

  • Luty 24, 2012 o 9:25 pm

   To fakt, zawsze miałem problemy z byciem dorosłym, co ma też swoje dobre strony. Nie zmienia to jednak faktu, że absolutnie nie ufam rządowej komisji jak i komisji MAK. Posunięto się do zbyt wielu matactw, oszczerstw i łgarstw. Zdeptano honor polskiego oficera dla ratowania własnych tyłków. My jako Polacy powinniśmy być dumni z tego, że uznane na całym świece autorytety naukowe jak, prof Binienda, prof Nowaczyk i dr Marek Laskiewicz przyczyniają się do wyjaśnienia przyczyn tragedii pod Smoleńskiem. Jako Polacy powinniśmy być dumni z tego, że ci sami mają w żyłach polską krew i z takim zaangażowaniem dążą do obrony honoru wielkich Polaków, którzy polegli w tragedii pod Smoleńskiem – i tu podkreślam, nie w katastrofie samolotu! Nie ufam oszustom, aferzystom i Putinowi, natomiast ufam naukowcom z polskimi korzeniami, którzy stawiają na szalę cały swój autorytet naukowy dla wyjaśnienia tej zbrodni. 💡

   • tojad
    Luty 26, 2012 o 8:05 pm

    …polegli…???? 🙄

   • tojad
    Luty 26, 2012 o 8:16 pm

    …”Odkrycie w zeszłym roku neutrin szybszych od światła przyprawiło sporo bólu głowy fizykom – podważając jedną z najważniejszych teorii w całej fizyce – Einsteinowską teorię względności. Jak donoszą teraz amerykańscy naukowcy – wyjaśnienie może być zupełnie innej natury. Wynik taki mógł zostać spowodowany przez… źle zainstalowany kabel….” i tak to jest z teoriami naukowców- w tym i z polskimi korzeniami. I daj spokój słowu „polegli”. 😐

 3. Ged12
  Luty 26, 2012 o 12:59 pm

  No dobra sakramentalne już, a zawsze aktualne: zamach, tylko na kogo, bo przecież nie na brata prezesa pisu mającego w kieszeni przegrane nadchodzące wybory” No to tyle mojego w temacie mgły smoleńskiej i ruskiego błota Brudzińskiego.

  • Luty 26, 2012 o 1:07 pm

   Tu nie chodziło o pewnie przegrane wybory. Problem jest o wiele bardziej złożony niż myślisz. Polecam artykuł Przyczyny zamachu smoleńskiego 💡

   • tojad
    Luty 26, 2012 o 6:48 pm

    😦 Problem jest być może i w tym @Webmasterze: http://www.youtube.com/watch?v=x5uyc-1UXFk&feature=player_embedded#!….i choćby była nie dwójka a trójka , czwórka..itd. bliźniaków Kaczyńskich -wszytko i tak zostanie rozegrane nad Naszymi głowami- jak zawsze zresztą.. To może najwyższy czas by tak zwany „prawdziwypolak” z całym jego wrednym charakterem odszedł w niebyt…a zostali zwykli Polacy..?

   • johohanan
    Luty 26, 2012 o 8:30 pm

    Skąd ta gęsia skórka, ten odruch wymiotny na „Prawdziwego Polaka”? Co jest nie tak z tym określeniem? Wytłumacz mi co śmiesznego jest w „Prawdziwym Polaku”?
    Co powie Żyd do Żyda, kiedy ten zrobi coś typowo żydowskiego? Co powiesz o Włochu który tańczy tarantele i zajada się oryginalnym spaghetti Bolognese? Uderzysz Francuza w mordę jak zobaczy Cię z polska flagą w Paryżu na Chanse Lize,który powie – prawdziwy Polak?
    No to jaki Polak jesteś? Sztuczny? Podrabiany? Udawany? Nieprawdziwy?
    Jeśli mówisz, że jesteś Polakiem, to automatycznie przyznajesz, że jesteś prawdziwym Polakiem,Prawdziwym Polakiem, przypisanym do konkretnej narodowości.
    A może się mylę? Co jest nie tak z prawdziwym Polakiem?

   • tojad
    Luty 26, 2012 o 8:53 pm

    …gęsia skórka ? z pewnością nie! ale odruch wymiotny – jak najbardziej 😕 …określenie Prawdziwy Polak – zdewaluowało sie tak-ze został juz tylko „prawdziwy polak” – widzisz różnicę..? ( dlaczego mnie nie zdziwiło ,ze napisałeś coś o żydzie..?no ..cokolwiek..)

   • johohanan
    Luty 26, 2012 o 9:08 pm

    Lubię autentyki, może być prawdziwy Polak, prawdziwy Żyd, prawdziwy człowiek, udawanych gnojków nie trawię. Udawane gnojki ni to Żydzi, ni Polacy, nie zohydzą mi prawdziwych Polaków i prawdziwych Żydów.
    W obiegu jest jeszcze jedna obelga: „Polak katolik” ale to już troszkę inna historia.
    Dla mnie albo ktoś się czuje Polakiem, albo nie, i żadna definicja tego nie zmieni.

   • puzonik48
    Luty 26, 2012 o 9:17 pm

    Obecnie prawdziwy Polak ,to tylko skrót myślowy .Oczywiście ten prawdziwy Polak musi koniecznie być katolikiem ,jak nie jest to już nie tylko nie jest prawdziwym Polakiem .Musi być ksenofobem.Tylko religia nie język ,miejsce urodzenia ,miejsce pracy ,tradycje świadczy o tym że jest prawdziwym Polakiem .

   • tojad
    Luty 26, 2012 o 9:21 pm

    Tylko dlaczego Ktoś odmawia mi bycia prawdziwą Polką – bo nie zgadzam sie z nim w sposobie postrzegania Polski,, świata…dlaczego sobie uzurpuje prawo do bycia tym prawdziwym a nawet najprawdziwszym od tych prawdziwych…? Nie zna mnie, nie zna historii mojej rodziny( podejrzewam ,ze swojej tez nie- najwyżej do Dziadka)…a ocenia bo krytykuję np. kościół..? a jest za co – nieprawdaż 😀 I miło mi ,ze lubisz prawdziwych Żydów.. 😆

 4. puzonik48
  Luty 26, 2012 o 6:54 pm

  Co to za brednie ?”Ponadto Rosja rozbudowuje ponownie swój arsenał nuklearny, co może być przyczyną kryzysu, szczególnie w sytuacji gdy premier Putin ponownie zostanie prezydentem. Będzie to miało konsekwencje dla każdego narodu, a w szczególności dla Polski i Wielkiej Brytanii – staną one w obliczu wielkiego niebezpieczeństwa.” To znaczy ,że według autora Rosja powinna dać się zjeść w kapuście ?Czy Ameryka zaprzestała zbrojeń ?Czy Polska nie wydaje pieniędzy na zbrojenia i jakieś pierońskie Patrioty amerykańskie ?

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: