Strona główna > Wiadomości > Dług rządowy USA per capita, większy niż Grecji

Dług rządowy USA per capita, większy niż Grecji


Z poniższego wykresu wysłanego przez biuro senatora Jeffa Sessions członkom senackiej komisji ds. budżetu, wynika, że dług rządowy per capita Grecji jest niższy niż we Włoszech, Irlandii i USA, które mają największy dług 44,125 dolarów na osobę. Kto więc “pomoże” Stanom Zjednoczonym, podobnie jak to miało miejsce w przypadku Grecji?

Warto by poznać prawdziwy dług per capita Polski. Mogłoby się okazać, że plasujemy się gdzieś pośrodku tej strasznej siódemki…

Reklamy
Kategorie:Wiadomości Tagi: ,
 1. aida1708
  Luty 28, 2012 o 5:22 pm

  Własnie ! Czy to jest tajemnicą? Wcale bym się nie zdziwiła, przecież Polska była bankrutem jako komunistyczny kraj , więc jak to jest z nami? Dlaczego nam wciskano ciemnotę,ze kapitalizm to jeden z najlepszych ustrojów , bo nigdy nie zbankrutuje.

 2. aida1708
  Luty 28, 2012 o 5:41 pm

  Wcale się nie dziwię, ze tak jest , weszłam do biblioteki ogromnej jak boisko piłkarskiej, pełnej książek z miejscem zabawy dla dzieci gdzie było może 5 matek z 2 letnimi dziećmi. Masa zabawek, dalej pod scianą w rzędzie może 50 alb i więcej komputerów przy których nie siedział nawet jeden człowiek a było to przeznaczone dla klientów.. W samym centrum ustawione biurka, stanowiska pracy obsługi biblioteki a było tego nie skłamać 10 a może i więcej.Do tego utrzymanie budynku, sprzątanie , prąd w lecie czyli klimatyzacja kosztuje więcej niż ogrzewanie zimą, a zimą ogrzewanie budynku i oświetlenie.Tak sobie pomyślałam jak to w Polsce zostały polikwidowane jednoosobowe biblioteki małe na wsiach , które mieściły się w małych pomieszczeniach, zresztą to samo stało się z bibliotekami w miastach.Tak więc widzę właśnie wielką gospodarność Polaków i nieumiarkowanie w krajach kapitalistycznych tych niby bogatych a okazuje się,ze one żyły na kredyt i doprowadziły swoje kraje na skraj bankructwa, ,zresztą co ja piszę to są bankruty.

 3. aida1708
  Luty 28, 2012 o 5:47 pm

  Nasunęła mi się taka myśl, to wielcy bankruci, a kto jest wierzycielem?

  • ela_z_warmii
   Luty 28, 2012 o 11:00 pm

   Banki? 🙂

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: