Strona główna > Teorie spiskowe, Wiadomości > “Są już gotowe” – powiedział prezydent Rosji na szczycie G-8 pokazując projekt monety jednej, wspólnej, globalnej waluty

“Są już gotowe” – powiedział prezydent Rosji na szczycie G-8 pokazując projekt monety jednej, wspólnej, globalnej waluty


Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew, podczas spotkania na szczycie krajów G-8 we włoskiej miejscowości L’Aquila, przedstawił zgromadzonym przywódcom państw projekt nowej, globalnej waluty. Prezydent Miedwiediew wyciągnął z kieszeni przykładową monetę “jednej, wspólnej globalnej waluty”, o wartości “1” i z napisem “Jedność w różnorodności” (“Unity in Diversity“).

“Oto ona. Możecie ją obejrzeć i dotknąć jej” – powiedział później Miedwiediew reporterom. Według Miedwiediewa, jedna, wspólna waluta “interesuje teraz wszystkich, nawet mennice”. Przygotowana moneta wskazuje według Miedwiediewa, że “są one już gotowe. Wydaje mi się, że jest to dobry znak wskazujący jak niezależni jesteśmy.”

Propozycja Rosji wysunięta podczas ostatniego spotkania G-20 w Londynie w kwietniu 2009r. dotyczyła stworzenia jednej, wspólnej, globalnej waluty.

Reklamy
 1. johohanan
  Marzec 12, 2012 o 4:21 pm

  Będziemy mieć wspólną ekonomię, każdemu według potrzeb, wspólną politykę, wspólne normy. Jak w komunizmie..Tymczasem w Anglii ciągle jeździ się po lewej stronie drogi, płaci funtami.To samo w krajach skandynawskich.I nikt nie narzeka.
  Kiedy Słowacja przystąpiła do strefy euro słyszałem, że doskonale sobie radzi z kryzysem i znacznie lepiej niż Polska, ponieważ ma euro. Teraz kiedy Słowacja ledwie zipie słyszę, że to nie jest wina Euro. 😀

 2. johohanan
  Marzec 12, 2012 o 4:59 pm

  Jak padnie Unia Europejska?

  Solidarność europejska też ma swój koniec. A jeżeli Solidarność europejska się kończy to i Unia także.To tylko kwestia czasu.Polska została przyłączona do Unii Europejska. Nie ma w historii takiego przypadku, aby prowincja przyłączona do jakiegoś innego państwa, nagle stała się najważniejszą i najlepiej prosperującą prowincją takiego państwa.
  I nawet wspólna waluta nie pomoże.Przypadek byłej NRD pamiętacie?

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: