Strona główna > Historia > WTC a „pancerna” brzoza smoleńska

WTC a „pancerna” brzoza smoleńska


Zwróćcie uwagę na 25, 50 i 60 sekundę filmu. Skrzydła samolotu tną stalową konstrukcję WTC jak nożyczki paper i maszyna wchodzi  w głąb budynku jak w masło.. A nasi specjaliści twierdzą, że 40 centymetrowa brzoza jest w stanie pokonać samolot o podobnych gabarytach. Jest to jeden z elementów kłamstwa smoleńskiego.

 1. aida1708
  Marzec 14, 2012 o 6:04 pm

  Widziałeś te budynki, tam same okna i co wyleciały całe samoloty z drugiej strony ❓

  • Don Aldzik
   Marzec 14, 2012 o 6:21 pm

   Same okna ? Samolot wbił się budynek pod takim kątem, że objął kilka kondygnacji. Zapewniam również, że małą siekierka poradzisz sobie z 40 centymetrową brzozą ale z szybą stosowaną w takim budynku na pewno nie.

   • Marzec 14, 2012 o 8:05 pm

    Słuszne spostrzeżenie !

  • johohanan
   Marzec 14, 2012 o 6:34 pm

   Brzoza po zderzeniu z naszym TU-154M

   Widok na wykoszony las z lotu ptaka również z samolotem TU.

   A tak wyglądał z bliska ten samolot po „wycięciu” długiego pasa lasu

   Ścinanie przeszkód drewnianych przez ostrą i giętką konstrukcję skrzydła przypomina ścinanie badyli ostrą szablą, a nie uderzanie tępym narzędziem w drewno.

   • johohanan
    Marzec 14, 2012 o 6:39 pm

    A tak wygląda „Ulica” wykoszona przez ten samolot w okolicach lotniska Domodiedowo

 2. aida1708
  Marzec 14, 2012 o 6:11 pm

  Dziwię się bardzo, że zwolennicy zamachu opublikowali ten film po dwóch latach po katastrofie , wyciągnęli następnego królika z kapelusza! Ile jeszcze tego będzie? Dla mnie sprawa jest jasna , nie powinno się pchać w paszczę lwa a potem urągać.

  • Marzec 14, 2012 o 8:09 pm

   Rozumiem że należysz już do grupy ludzi, którzy wbrew temu co bębni się dziennie w niepolskich mediach i wbrew swoim sympatiom politycznym, możliwości zamachu nie wykluczają. Czyżby logika i zdrowy rozsądek zaczynały brać górę ❓

   • aida1708
    Marzec 22, 2012 o 7:48 pm

    Mało słucham i oglądam, wszystkiego dowiaduję się z dyskusji na forum i nauczyłam się odróżniać ziarno od plew, z kraju nie wyjechałam dawno , więc jestem na bieżąco ,co to za różnica mieszkać gdzieś w Szczecinie, Rzeszowie , Australii czy NY. Wiadomości docierają wszędzie jednakowo szybko ❗ Nie używaj słowa „niepolskie media” to mnie drażni ❗ Czyżbyś był zwolennikiem dawnych porządków i chcesz ogrodzić Polskę wielkim murem ❓ To mi się nie mieści w głowie , żyjesz od lat za granicą ❗ Może to wpływ tych ludzi , którymi sie otaczasz , wydaje mi się ,że są bardzo konserwatywni, a może mam fałszywe wyobrażenie ❓ ,Przyznam się niewiele czytałam na ten temat ❗ Prawdziwy obraz ma sie wtedy kiedy się obcuje z ludżmi. To jest nieuchronne jeszcze chwila a ludzie wymieszają się , będzie wszędzie taki kocioł etniczny jak w NYC i niedługo białego człowieka będzie się szukać ze świecą.Proces zaczął się kiedy odkryto Amerykę , dotychczas zmiany następowały wolno a teraz wszystko potoczy się błyskawicznie. Jest tylko kwestia języka jakim będą się posługiwać ale raczej będzie to angielski bo jest względnie łatwy ale będzie to będzie podyktowane przez tych, którzy będą mieli przewagę a wszystko wskazuje ,że potęgą będą Chińczycy, więc Twoje posługiwanie się wyrażeniem” niepolskie media” są nie na miejscu, a czy przypadkiem nie jest to niezgodne z wiarą krk , który też chciałby zawojować świat , zgodnie z tym co głosił Jezus „Idżcie i głoście czy nauczajcie” mniejsza z tym jak to brzmiało ❗ Uważam , że ludzie mogą żyć w zgodzie obok siebie , co obserwuje na co dzień i bardzo mi się to podoba. Może w końcu nie byłoby wojen ❗ ❓ Co do zamachu to nie mieści mi się w głowie, Kaczyńscy od roku 2007 i tak byli już przegrani. Ja nigdy nie bałam się Kaczyńskich tylko nieobliczalnych zwolenników Kaczyńskich, bo to ludzie o ciasnych umysłach, którymi daje się manipulować, a takie masy są nieobliczalne, potrafią być zmanipulowane przez jedną osobę. Przykład Hitlera mówi sam za siebie ❗

   • Marzec 22, 2012 o 7:56 pm

    Taki długi tekst w obronie najmarniejszego premiera jakiego Polska kiedykolwiek w swojej historii miała?

    A o mediach powiedz to temu dziadkowi. Mój niestety już nie żyje, a gwarantuje Ci, że nie postąpiłby tak humanitarnie z nimi jak ten na filmie.

 3. ASTRAJA
  Marzec 14, 2012 o 7:27 pm

  Przecież to dawno wiadomo, że od początku katastrofy/zamachu próbuje się społeczeństwu wciskać niestworzone wersje i opinie aby zatuszować prawdę….dlaczego ? odpowiedzcie sobie sami…a jeżeli ktoś tego jeszcze nie czytał to bardzo polecam
  http://www.kuriercodziennychicago.com/main.htm , bardzo ciekawy i obszerny materiał. Zwróćcie proszę uwagę kiedy to było pisane.

  • kosa
   Marzec 14, 2012 o 7:40 pm

   Dołączam bezpośredni link, aby nasi rodacy obudzili się w końcu. Czym więcej materiałów tym lepiej: Link

 4. ASTRAJA
  Marzec 14, 2012 o 8:29 pm

  Witaj kosa, jak będziemy razem i będzie nas coraz więcej to może wreszcie prawda ujrzy światło dzienne. Ja ciągle mam taką nadzieję.

 5. Misiekpancerny
  Marzec 14, 2012 o 8:56 pm

  Prawda ??? Ile takich zmontowanych prawd już widzieliśmy,setki ? Tysiące ? Nawet najprawdziwsza prawda nie usatysfakcjonuje nikogo,a teorie spiskowe będą się mnożyć w nieskończoność,to studnia bez dna.

  • ASTRAJA
   Marzec 14, 2012 o 9:01 pm

   Misiu, tutaj jest tylko jedna prawda, którą potwierdzają naukowcy ze wszystkich stron świata tylko u nas nikt jej uznać nie chce, a wiesz dlaczego ? Lepiej nie odpowiadaj bo za bardzo ciebie lubię i niektórzy mogli by ciebie zlinczować a tego nie chcę.

   • Ged12
    Marzec 16, 2012 o 10:34 pm

    Pokaz mi tych wszystkich naukofców ze wszystkich stron swiata i ich opracowania i wyniki badan? Biniende juz znam i tego drugiego od odświeżania stron internetowych, to by były dwie strony świata , a teraz podaj mi resztę.

  • Marzec 14, 2012 o 9:26 pm

   Czyli potwierdzasz, że raport MAK i Millera należy podpiąć pod teorie spiskowe?

 6. ASTRAJA
  Marzec 14, 2012 o 9:41 pm

  Oczywiście, że potwierdzam. Jeszcze trochę a sami zainteresowani zaczną kręcić, że to nie oni pisali 👿

  • Marzec 14, 2012 o 9:49 pm

   Jesteśmy w uprzywilejowanej sytuacji, system xami.pl pozwala w przeciągu paru sekund wyszukać kto co kiedy pisał. Wystarczy na pasku narzędzi kliknąć na lupę w górnym prawym rogu i wpisać ID lub nick użytkownika, i ukarzą się wszystkie jego wpisy – nikt potem nie powie, że ja tego nie pisałem :mrgreen:

 7. ASTRAJA
  Marzec 14, 2012 o 9:58 pm

  Wielka szkoda, że nie można sobie tak poklikać w miejscu gdzie opublikowano raport Millera i MAK 😥

 8. kosa
  Marzec 16, 2012 o 12:21 am

  Wybitny patolog z USA zbada ofiary Smoleńska: link

  • Ged12
   Marzec 21, 2012 o 1:33 pm

   „Wybitny patolog z USA zbada ofiary Smoleńska”, no nie zbada bo prokuratura nie pozwoliła, mimo,że wybitny i mimo, że amerykancki. Wybitny dlatego, że macał Kenediego, a dla miłośników psa Pluto i genetycznych patriotów amerykackich to świętość.Do dzisiaj trwają spory „jak zginął K”, bo przecież nie został zastrzelony! Dlatego pewnie dla pislamistów jest kompetentny. A może go zastrzelili? A diabli wiedzą.

   • kosa
    Marzec 21, 2012 o 1:46 pm

    „Przed włożeniem do trumien przynajmniej część ciał ofiar katastrofy smoleńskiej zostało przez Rosjan umieszczonych w workach foliowych – dowiedział się portal Niezalezna.pl. Postępując w ten skandaliczny sposób z ciałami, Rosjanie nie tylko je zbezcześcili, lecz także mogli doprowadzić do zaniku ważnych śladów, mogących wyjaśnić prawdziwe przyczyny śmierci ofiar katastrofy z 10 kwietnia 2010 r.

    Zwłoki części ofiar katastrofy smoleńskiej zbezczeszczono także w inny sposób – ale z uwagi na dobro rodzin zdecydowaliśmy się nie podawać szczegółów.

    Prof. Michael Baden – znany amerykański lekarz sądowy – stwierdził w rozmowie z dziennikarzami „Gazety Polskiej Codziennie”, że takie potraktowanie ciał przez Rosjan jest skandaliczne. Czymś nie do pomyślenia nazwał również spalenie niezidentyfikowanych szczątków ofiar, które przybyły do Polski w maju 2010 r. Zdaniem Badena, każdy z tych fragmentów można by przypisać konkretnej osobie. Co więcej – badanie każdego, nawet najdrobniejszego szczątka ciała powinno być obowiązkiem polskich śledczych. Prof. Baden jako przykład podał sekcję ciał członków carskiej rodziny Romanowów.

    W rozmowie z „Codzienną” prof. Michael Baden jeszcze raz podkreślił, że jeszcze nigdy w karierze nie spotkał się z odmową zgody na badanie zwłok ze strony władz jakiegoś państwa.

    Prof. Baden jest jednym z najbardziej znanych na świecie lekarzy sądowych. Badał zwłoki m.in. cara Mikołaja II i jego rodziny, uczestniczył też w śledztwie dotyczącym zabójstwa prezydenta Johna F. Kennedy’ego.

    Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie”. Znajdą tam Państwo również wstrząsający wywiad z prof. Michaelem Badenem”

    Cieszysz się?

 9. Teresa
  Marzec 16, 2012 o 12:24 am

  Dlaczego dopiero teraz?
  Drodzy Rodacy! Dla mnie, Polki od 32 lat zamieszkalej w USA sprawa wydaje sie dosc prosta. Czy zauwazyli Panstwo zadziwiajace zmiany w ostatnich czasach – a to Tusk wysyla list milosny do Jaroslawa Kaczynskiego, a to Minister Obrony Narodowej sklada poklon wdowie po Generale Blasiku, a to jakim cudem zaczyna sie ekshumacja zwlok Ofiar Smolenskich – a jest to dopiero poczatek – poczekajmy, niedlugo bedzie wieksza „odwilz”. Wprawdzie Bog pokaral Ameryke Barackiem Obama, ale poblogoslawil Polske gazem lupkowym. Moze nareszcie nasza Ojczyzna zostanie doceniona? Bo najlepsza przyneta na amerykanskie wplywy sa dobra naturalne oraz strategiczne polozenie. Piszac te slowa, mam na mysli Wielki Byznes, bo przecietny Amerykanin ma dla Polski zyczliwa sympatie, ktora nie ma nic wspolnego ze sprawami materialnymi. Moglam sie o tym przekonac, uczestniczac w zbiorkach zywnosci i odziezy dla ofiar jaruzela i jego stanu wojennego. Z serca zycze Rodakom prawdziwej niepodleglosci – byc moze wlasnie dzieki „kontrowersyjnym” lupkom.

  • Ged12
   Marzec 16, 2012 o 10:39 pm

   Czy ten twój przeciętny Meksykanin amerykański ma jakieś pojecie, gdzie leży Europa, nie mówiąc już o tym gdzie je st Polska? Ile podatku przez te 32 lata zapłaciłaś w Polsce?

   • ASTRAJA
    Marzec 21, 2012 o 8:35 pm

    Ged a ty grasz jednocześnie na dwóch instrumentach ? Zdolna z ciebie bestyjka.

  • ASTRAJA
   Marzec 21, 2012 o 8:32 pm

   Aż miło poczytać że rodacy gdzieś daleko troszczą się o swój kraj.Teresko, nie wiadomo co będzie z tym gazem łupkowym bo Polska jest wysprzedawana i wszystko co polskie idzie jak ciepłe bułeczki. Przemysłu już prawie nie ma nie mówiąc już o innych rzeczach. Płakać się chce. Z tym rządem daleko nie zajdziemy. Pozdrawiam serdecznie

  • aida1708
   Marzec 22, 2012 o 7:03 pm

   Droga Teresko jesteś republikanką, nie lubisz demokratów?

 10. Jarooo
  Marzec 22, 2012 o 12:20 pm

  Ja na filmiku z WTC nie zauważyłem by skrzydła cieły stalową konstrukcję, bo elewacja jest głównie ze szkła, a skrzydła widać całe przed budynkiem, w budynku już ich nie widać i myślę że jak samolot znalazł się już w budynku to nie miał nadal całych skrzydeł.
  Ponadto prezydencki TU-154M nie stracił całego skrzydła przy uderzeniu w drzewo lecz jego końcówkę (tam skrzydło jest już dość delikatne), a końcówka ta jest bardzo istotnym fragmentem skrzydła bo znajduje się tam lotka sterowa, więc stracili też tą lotkę co było powodem „dachowania samolotu”.
  Na pewno nieraz widzieliście jak wygląda samochód po zderzeniu z drzewem (gdzie pień ma średnicę około 50cm) przy prędkości przekraczającej 100km/h.
  I zastanówcie się teraz czy końcówka skrzydła (jest duzo mniejsza i delikatniejsza od samochodu) przy prędkości niespełna 300km/h powinna pozostać nieuszkodzona?!

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: