Strona główna > Tematy ogólne > Przyłącz się do nas :: zacznij kreować rzeczywistość

Przyłącz się do nas :: zacznij kreować rzeczywistość

Marzec 24, 2012


Xami.pl on-line to przede wszystkim Ty. Wyraź się! Naszą wartością są nasi autorzy, blogerzy i użytkownicy. To Wy decydujecie o tym, co znajduje się w naszym portalu. Zostań autorem Xami.pl on-line już dziś i wyraź się. Jeżeli jest coś, czym chciałbyś podzielić się nie bój się tego opublikować. Xami.pl on-line to platforma, która umożliwia publikowanie wszelkiego rodzaju materiałów: tekstu, audio, foto, video. 
Jeżeli jesteś zapalonym internautą a dodatkowo bardzo kochasz pisanie, poza tym masz ochotę poznać wielu interesujących ludzi, to zapraszam Cię do czynnego udziału w życiu naszej społeczności, możesz tutaj wyrazić swoje opinie oraz podzielić się z innymi swoimi myślami i doświadczeniami.

Przyłącz się do naszej społeczności, załóż u nas własnego bloga wypełniając formularz rejestracyjny. Zaproś tu swoich znajomych i pochwal swoją publikacją. Nie bądź anonimowy, opisz świat, tak jak go widzisz, i daj się poznać przez pryzmat Twoich zainteresowań i publikacji.

Pamiętaj jednak, że od naszych autorów oczekujemy odpowiedzialności i pisania zgodnie z zasadami etyki dziennikarskiej, a głównie z zachowaniem “szczególnej staranności i rzetelności”.

Jeżeli jednak w tej chwili nie chcesz się z nami dzielić, to zostań aktywnym użytkownikiem i przyłącz się do naszej społeczności. Spotykaj się, dyskutuj… zacznij kreować rzeczywistość. Nie zwlekaj, już dziś zostań aktywnym Xamowiczem. To wszystko jest niewiarygodnie proste i za darmo!

Użytkownicy Facebooka mogą zyskać możliwość zalogowania/zarejestrowania się na tej stronie przy pomocy funkcji Facebook Connect, co znacznie upraszcza dla nich proces rejestracji. Dodatkowo istnieje możliwość logowania się kontem z serwisów: Twitter, Google+, Yahoo, WordPress.

Zarejestruj się w naszym serwisie: Link

Reklamy
%d blogerów lubi to: