Strona główna > Polityka, Wiadomości > Tusk i Bartoszewski nie popełnili przestępstwa – prof. Łażący Łazarz

Tusk i Bartoszewski nie popełnili przestępstwa – prof. Łażący Łazarz


Zdaniem Prokuratury można bezkarnie fałszować akty prawne, poświadczać nieprawdę przez urzędników na dokumentach państwowych, wprowadzać w błąd opinię publiczną, wyłudzać poświadczenie nieprawdy i posługiwać się fałszywym tytułem profesora.

W dniu 21.02.2012 r. poinformowałem opinię publiczną, że składam zawiadomienie o przestępstwie przeciwko Premierowi Donaldowi Tuskowi i Władysławowi Bartoszewskiemu o następującej treści:

Zawiadomienie o przestępstwie

W ślad za enuncjacją internetową http://aktynologia.nowyekran.pl/post/28111,tusk-pomylka-czy-falszerstwo-aktu-prawnego (załącznik nr 1) działając zgodnie z art. 304 § l k.p.k. składam zawiadomienie o przestępstwie przekroczenia uprawnień (Art. 231. § 1 KK) i poświadczenia nieprawdy (Art. 271. § 1 KK) przez funkcjonariuszy publicznych, którzy w Zarządzeniu Nr 134 Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 listopada 2007 r. w sprawie ustanowienia Pełnomocnika Prezesa Rady ministrów do Spraw Dialogu Międzynarodowego użyli niezgodnego z prawdą sformułowania:

 ”3. Funkcję Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów do Spraw Dialogu Międzynarodowego pełni prof. Władysław Bartoszewski”.

 Przez co wprowadzili w błąd opinię publiczną i naruszyli powagę Państwa Polskiego.

 Wnoszę też o wszczęcie śledztwa i ściganie Władysława Bartoszewskiego z tytułu podejrzenia popełnienia przez niego przestępstw określonych w Art. Art. 270. § 1 i 272 Kodeksu karnego.

Pełny tekst zawiadomienia: [link]

24 lutego 2012 roku złożyłem w Prokuraturze Generalnej oficjalne zawiadomienie w tej sprawie o treści rozszerzonej o dokładny opis przestępstwa dokonanego przez Władysława Bartoszewskiego: [link]

Sprawa została najpierw przekazana (zgodnie z właściwością?) do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście – co już samo w sobie budziło wątpliwości, gdyż w mojej ocenie postepowanie wyjaśniające i ewentualne śledztwo przeciwko najwyższym urzędnikom państwowym powinno być prowadzone przez Prokuratora Generalnego.

Natomiast w dniu dzisiejszym zostało mi doręczone ZAWIADOMIENIE Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście (podpisane przez Sylwię Tuszyńską – REFERENT PROKURATURY REJONOWEJ Warszawa Śródmieście) o odmowie wszczęcia śledztwa wobec braku ustawowych znamion przestępstwa odnośnie wszystkich wymienionych przeze mnie osób i wszystkich zarzutów (zwróćcie uwagę na uzasadnienie):

I to wszystko. Konkluzja jak na wstępie. A gdzie owe uzasadnienie, na które prosiłem zwrócić uwagę?

NI MA!

Jak w Szreku, ot: TAK BO TAK!

Zawiadomienie dostałem nie jako osoba pokrzywdzona lecz tylko osoba, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie, więc zgodnie z KPK nie przysługuje mi procedura odwoławcza.

Lecę wyrobić sobie legitymację profesorską na UW, trochę będę musiał pofałszować dokumentów, trochę skłamać ale już nam wolno.

prof. Łażący Łazarz

prof. Łażący Łazarz – Tomasz Parol – zwykły obywatel, bloger, prawnik i redaktor naczelny Nowego Ekranu

Reklamy
 1. ASTRAJA
  Marzec 29, 2012 o 1:17 pm

  Powiem krótko, to kabaret moralnego niepokoju a nie prokuratura. To zlepek urzędasów pracujących na potrzeby obecnego rządu …i tyle w temacie ! 🙄

 2. stach12071954
  Marzec 30, 2012 o 9:29 pm

  bartoszewski to totalny łgarz ale przedewszystkim to agent mosadu

 3. oko
  Kwiecień 2, 2012 o 11:00 pm

  Tusk i Bartoszewski nie popełnili przestępstwa stosując wspólnie i umyślnie „kłamstwo profesorskie”. Jest to opinia referenta z warszawskiej prokuratury, pani Sylwii Tuszyńskiej. Tym samym niejako Polska Partyjno-Państwowa Opinia Publiczna.

  Polska: Flagowy galeon rzetelności i uczciwości polskiego rządu, pan Władysław Bartoszewski, który profesorem nigdy nie był i nie jest, ale za to prezentował swój tytuł „profesora” i/lub „doktora” biorąc pieniężne nagrody i najwyższe odznaczenia państwowe, jako profesor, dowodzi wraz z cala ekipą jemu podobnych autorytetów, takiej właśnie a nie innej skuteczności działania Państwa, działającego w systemie „warto być uczciwym-tylko za ile?” Ile jest warty Krzyż Komandorski z Gwiazdą „profesora” Bartoszewskiego?

  Wegry: Prezydent Węgier Pal Schmitt, pozbawiony tytułu doktorskiego za plagiat dysertacji, podał się do dymisji. Poinformował o tym w parlamencie, przyznając, że właśnie sprawa plagiatu skłoniła go do tej decyzji.

 4. oko
  Kwiecień 2, 2012 o 11:03 pm

  Problem jest w tym, że pan Bartoszewski nie ma w jego życiorysie uprawnień do nauczania czegokolwiek, gdziekolwiek i kogokolwiek, nawet dzieci w przedszkolu ani zwierząt futerkowych.

  • Ged12
   Kwiecień 3, 2012 o 10:36 pm

   Bądź za to wielce wdzięczny komuchom, że możesz sobie tera pisać to co piszesz. Przynajmniej nie pisał elaboratów z socjalistycznego prawa pracy okraszonych cytatami z Lenina:) jak jeden prezes Jarosławpolskezbaw. Napisał za to wiele dobrych dzieł historycznych, współpracował z wieloma znanymi i cenionymi ludźmi i wielu go podziwia i szanuje. Twoja satysfakcja na tle jego życiowego dorobku jest żałosna i śmieszna. I jeszcze jedno: nie gwiżdże i nie tupie się na niczyich grobach. Tak zachowuje się, no jak? Bydło? Nie trzeba mieć tytułu profesorskiego,żeby to stwierdzić.

 5. obywatelka
  Kwiecień 25, 2012 o 11:14 am

  Ubolewam nad tym, że Pan”prof. Łażący Łazarz – Tomasz Parol – zwykły obywatel, bloger, prawnik i redaktor naczelny Nowego Ekranu” nie rozumie dokumentu, który został mu doręczony. Pana komentarze uwłaczają Panu jako prawnikowi a także uczelni, która stworzyła takiego prawnika. Zawiadomienie nie zawiera uzasadnienia. W pierwszym zdaniu zostało wskazane, iż postępowanie zostało zakończone wydaniem POSTANOWIENIA O ODMOWIE WSZCZĘCIA POSTĘPOWANIA i to tam jest uzasadnienie. Jako osoba zawiadamiająca nie musi być Pan stroną w sprawie i nie musi być Panu doręczone owe postanowienie wraz z uzasadnieniem. Proszę nie nakręcać społeczeństwa w przypadku jeżeli nie zaznajomił się Pan z obowiązującym prawem. Co do właściwości miejscowej proszę także poczytać sobie kodeks a potem podpisywać się jako prawnik, bo Pana wypowiedzi powinny być podpisane chyba słowami ” niezadowolony, myślący według własnych kryteriów laik”. Niepozdrawiam i ciągle ubolewam. Wstyd, PANIE PRAWNIKU.

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: