Strona główna > Film, Wiadomości > Manifestowanie przynależności narodowej nazywane faszyzmem

Manifestowanie przynależności narodowej nazywane faszyzmem


Coś nieprawdopodobnego!!! W żadnej TV tego nie widziałem. Kopiące psy knura Kalisza i zboczonej szczuki co zaprosiła na ten dzień przyjaciół z maczetami, pałami i kastetami. Wszystko relacjonowane z innej strony przez żydo-bolszewickie media. Doczekaliśmy się wolnej, demokratycznej Polski, gdzie widok polskiej flagi i polskiego godła wzbudza furię. To jest kryterium ludzi rozumnych o niezłomnej opinii.

Premier Tusk(11:29): „Chciałem to bardzo wyraźnie podkreślić i wyrazić najwyższe uznanie funkcjonariuszom policji – z odwagą i z determinacją, a także z fachowością podeszli do tych zdarzeń. Pokazali nie po raz pierwszy do czego są zdolni. Działania służb i policji w Warszawie świadczą o najwyższym profesjonalizmie tych ludzi.

Polska zdała egzamin !

Reklamy
 1. Lis
  Marzec 31, 2012 o 1:16 pm

  Polska rządzona przez PO dąży do ocieplenia stosunków z Rosją. Odrzuciła politykę prowadzoną przez śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, polegającą na wspieraniu aspiracji niepodległościowych narodów położonych na wschód od nas.

  Skandal wybuchł, gdy Polska przekazała reżimowi Łukaszenki dane o kontach Alesia Bielackiego z fundacji Wiesna, która zajmuje się obroną praw człowieka na Białorusi. Polskie media chętnie uwierzyły, że to zwykła głupota urzędnika.

  Trudno w to uwierzyć. Bo parę tygodni wcześniej kibicom w czasie mistrzostw Europy w koszykówce kobiet zabrano wywieszoną w bydgoskiej hali nieuznawaną przez Łukaszenkę flagę niepodległej Białorusi. A dyplomaci ministra Sikorskiego podejmowali wcześniej działania przeciwko prezes Związku Polaków na Białorusi Andżelice Borys.

  Jeszcze większym, a nienagłaśnianym skandalem jest deportowanie z Polski czeczeńskich uchodźców. Jak opowiada Adam Borowski, honorowy konsul Czeczenii, ich traktowanie za rządów Tuska zmieniło się o 180 stopni. Ponad 90 proc. Czeczenów odmawia się prawa do pobytu w Polsce, z uzasadnieniem, że w Rosji nie jest zagrożone ich życie ani zdrowie. Deportowanych zostało już kilkudziesięciu z nich. Deportuje się ich podstępnie, zatrzymując przy okazji urzędniczych formalności i odstawiając do granicy. Wszystko po to, by ocieplać stosunki polsko-rosyjskie. Ilu z nich zapłaciło za to życiem czy utratą wolności?

  Równie sprawnie państwo Tuska współpracuje z wietnamskim komunistycznym reżimem. W ramach pomocy prawnej wietnamska bezpieka przesłu@@@e opozycjonistów z tego kraju w polskich aresztach. Tylko kto o tym słyszał?

  Wypada przyznać, że polityka PO jest antywolnościowa w sposób spójny. Kwestia uchodźców ma tu znaczenie istotne pokazuje, że represje mają charakter nie ideologiczny, lecz przede wszystkim antywolnościowy. Są stosowane wobec każdego, kto stoi na drodze putinizacji III RP zarówno w wymiarze międzynarodowym, jak i wewnętrznym.

  śp. prezydent Lech Kaczyński był najbardziej wolnościowym z polskich prezydentów, dzięki swojej polityce zagranicznej. Walczył o prawo do wolności dziesiątków milionów obywateli państw położonych na wschód od nas, które próbują umacniać swoją niezależność od Moskwy. Było to zgodne z polskim interesem narodowym. Ale było też zaprzeczeniem ciasno pojmowanego nacjonalizmu. Zbliżenie z Ukrainą, państwami bałtyckimi, wspólna obrona Gruzji to były piękne karty w historii Polski jako narodu ceniącego idee wolności.

 2. ASTRAJA
  Marzec 31, 2012 o 9:05 pm

  Ciekawe co historycy będą pisali o obecnie rządzących ❓ Pieski Putina…to bardzo możliwe 🙄

 3. Babcia.z.Luftwaffe
  Kwiecień 2, 2012 o 1:00 am

  Jestem stara niepisata i nieczytata dlatego wkleiłam fotki, bo nie chce robić z siebie idiotki!!!

  • ASTRAJA
   Kwiecień 2, 2012 o 10:51 am

   Piękna fotka babciu 😆

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: