Strona główna > Społeczeństwo > Czy bydle może być dziennikarzem? w Polsce tak.

Czy bydle może być dziennikarzem? w Polsce tak.


Dziennikarze zaczynają się wstydzić swojego zawodu. Chodzi mi o dziennikarzy nie o propagandystów.Propagandyści czują się świetnie i są z siebie zadowoleni. Kto jest dziennikarzem a kto propagandystą nie trzeba wskazywać palcem, to widać.

Słowa Piotra ZarembyJeśli Tomasz Lis i Teresa Torańska będą nadal po tym zdarzeniu nazywani dziennikarzami, to ja wstydzę się, że wykonuję ten zawód”, świadczą o maksymalnym upodleniu tego zawodu. Propagandziści rządowi a takimi są w większości dziennikarze z prywatnych i publicznych mediów, zachowują się jak w czasach PRL-u kołchoźniki, które były nastawione na jedną stację. Tu cel jest jasno zdefiniowany , obśmiewać, wyszydzać, przeinaczać fakty i kłamać, kłamać i jeszcze raz kłamać, w kwestiach dotyczących śp. Lecha Kaczyńskiego i katastrofy smoleńskiej, PiS, Jarosława Kaczyńskiego i kościoła katolickiego.

Przywołane są dwa nazwiska, Lisa i Torańskiej ale grono tych ……… jest całkiem liczne , proszę posłuchać TOK FM, TVN i TVN24, POLSAT , proszę poczytać GW, Politykę, Newsweek itd. Proszę posłuchać dyżurnych autorytetów i tzw. ekspertów aż żal ………….ściska.

Dziennikarze w stosunku, do których w prawdziwych demokracjach całe środowisko zastosowałyby ostracyzm, są gwiazdami. Po prostu, 80% dziennikarzy jest zeszmaconych, towarzystwo wzajemnej adoracji czuje się świetnie w swoim towarzystwie, ale już widać zbierające się chmury. A parafrazując J. Kochanowskiego A szkoda zwać dziennikarzem, kto bydlęco tworzy”.

Linki: 1, 2, 3

Andy 51

 

Reklamy
 1. Ged12
  Kwiecień 3, 2012 o 7:54 pm

  Od kiedy Pośpieszalski stał się dziennikarzem, szkoły pokończył, czy jak? Może papa radyjo mu awansem dziennikarstwo zaliczył? Przeprosił już za swoje kłamstwa na których go przyłapano? Czy nadal rżnie smoleńskiego celebrytę z nazwa na końcu wziętą z partyjnego obecnie związku zawodowego? Solidarni w liście płac. Może zrobi jeszcze jeden „dokument” z wynajętymi aktorami, bo ekspresja zwykłych lemingów nie dorosła do jego wyobrażeń, więc znajomych do odegrania żałoby zatrudnił 🙂 No zostają jeszcze żołnierze propagandy ze stajni biznesmena Rydzyka, ukrywającym się pod wiele znaczącym pseudonimem „Ojciec” – Chrzestny??? – się pytam?

  —————————-

  A co do ” kołchoźników” To Rydzyk załatwił sobie u ruskich nadajniki, ciekawe co tym komunistom naobiecywał, że mu wojskowe nadajniki udostępnili., czyżby Kolejny po Macierewiczu ruski agent w Polsce?

 2. aida1708
  Kwiecień 4, 2012 o 1:15 am

  Kaczyński hymnu nie umie a paciorek zna , kto wie ? Chrzczony w wieku 30 lat a jak się Jaś nie nauczy to Jan nie umie! Jaki związek ma Kaczyński z kościołem, to tylko zwykły biznes , umowa z ojczulkiem ,Wy mnie popieracie a ja Was nic poza tym. Niedługo będziemy nawet świadkami końca tej miłości i separacji.

 3. ASTRAJA
  Kwiecień 4, 2012 o 11:16 pm

  A ja to może trochę inaczej ujmę 🙂
  Oto przykład jak oni to robią: jak robią politykę informacyjną III RP. Jarosław Kaczyński udzielał komentarza na temat akcji detektywa Rutkowskiego i działań policji w sprawie półrocznej Magdy z Sosnowca. Media przeinterpretowały dosłowne zwroty Kaczyńskiego, a potem wywołały wielki szum i atmosferę skandalu wokół porównania skuteczności policji ze skutecznością byłej SB – na korzyść tej drugiej. Z dziennikarstwem to nie ma nic wspólnego i nie są to przypadkowe pomyłki. To celowe, świadome działanie, a ci wszyscy medialni funkcjonariusze powinni mieć zakaz wykonywania jakichkolwiek zawodów publicznego zaufania, bo golić im głowy na łyso to mało.

  • Ged12
   Kwiecień 6, 2012 o 4:27 pm

   W jaki sposób to zrobili? Przecież wypowiedział ta swoją pochwalę SB i jej skuteczności publicznie na swojej konferencji prasowej! Tu nie trzeba niczego dodawać, ani wycinać z kontekstu jak macie w zwyczaju. Wystarczy włączyć kamerę, a prezes niezawodnie zawsze coś chlapnie. No i chlapnął! Przy okazji prezesa: własnie dzisiaj zmienił zdanie i będzie kolejny raz kandydował na prezydenta, ciekawe czy pobije rekord Korwina w ilości podejść do wyborów 🙂

   • kosa
    Kwiecień 6, 2012 o 4:39 pm

    POpularny ani OMO nie wypierze tak jak ZOMO !!!

   • johohanan
    Kwiecień 6, 2012 o 5:52 pm

    Jak zwykle debilne kłamstwo,przez debili powtarzane,Ged 😀 .Proponuje posłuchać Kaczyńskiego – choćby tutaj (Nic nie wycięte z kontekstu.Kamera włączona)
    http://www.tvn24.pl/12690,1734148,0,1,kaczynski-sb-niestety-skuteczniejsza-od-policji,wiadomosc.html
    i po pierwsze posłuchać, co Kaczyński naprawdę powiedział –
    „Z jednej strony trzeba się bardzo cieszyć, że SB nie ma, z drugiej strony policja nie potrafiła przejąć tych metod. Tamci byli niestety skuteczni” ….
    a po drugie zwrócić uwagę na sposób przekręcenia jego wypowiedzi przez dziennikarzy a później takich ja ty.
    I dziwi się Ged,że bydle może być dziennikarzem 😀

 4. kosa
  Kwiecień 6, 2012 o 4:50 pm

  -Powiedz matko, powiedz ojcze, czy Platforma to Volksdeutsche?
  -Ależ owszem drogi synu, trzeba tępić tych…złych ludzi.

 5. ASTRAJA
  Kwiecień 6, 2012 o 7:23 pm

  O rety, ale profanacja takiego pięknego obrazu….

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: