Strona główna > Polityka, Religie, Styl życia > Czy będąc katolikiem jestem nieinteligentny?

Czy będąc katolikiem jestem nieinteligentny?


Pan Roman Kotliński w swojej wypowiedzi skrytykował naszą najlepsza tenisistke za to, że ta nie ukrywa, że jest osobą wierzącą. Wedle szanownego posła Ruchu Janusza Palikota wśród katolików brak jest osób inteligentych bo nikt taki w kościele by się nie pojawił. Jest to kolejne zagranie pod wyborcow tej parti. Ważniejsze są notowania i budowanie siły politycznej na przjmowaniu zachodniej mody i odwracaniu się od spraw duchowych. W lewicowych środowiskach takie wypowiedzi cieszą się popularnosćią, bo ludzie wolą wybrać, tak naprawdę tylko z pozoru wyglądające, łatwiejsze życie. Pełne uciech braku odniesienia do podstawowych wartości naszej kultury.

Panu posłu szalenie nie spodobało sie to, że Pani Agnieszka Radwańska bierze udział w akcji „Nie wstydzę sie Jezusa”. Branie udziału w tego typu akcji przez tak rozpoznawalną osobę jak Pani Radwańska jest dla Pana Kotlińskiego trudne do zaakceptowania. Jego środowisko poprzez swoje hasła i działania stara sie dążyć do tego aby pójście do kościoła stało sie rzeczą wstydliwą co doprowadzi do zapaści duchowej i moralnej naszego społeczeństwa.

Oburzenie wywołała także obecność Pani Agnieszki na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej. Jak rozumiem osoba tak rozpoznawalna na takich uroczystościach  pojawiać się nie powinna. Pytanie: czemu? A no temu, że burzy to mit jakoby były to obchody ludzi Jarosława Kaczyńskiego, telewizji TRWAM, Radia Maryja i innych łączonych z Prawem i Sprawiedliwością mediów i organizacji. Nie, w całym kraju obchody były dla każdego kto tylko chciał oddać hołd tym którzy zgineli przed dwoma laty. Pani Agnieszka pojawiła sie owinięta czarnym szalem aby nie budziła sensacji ale tej sytuacji nie potrafili spokojnie i normalnie dając każdemu prawo do przeżycia tego dnia wedle własnych potrzeb, nie potrafili przełknąć ludzie tak wrogo nastawienie do wszystkiego co nie jest wedle ich uznania.

Pan Srokka

Reklamy
 1. h4g
  Kwiecień 14, 2012 o 6:45 pm

  „Pan Roman Kotliński w swojej wypowiedzi skrytykował naszą najlepsza tenisistke za to ze ta nie ukrywa ze jest osobą wierzącą.” <– Pierwsze zdanie tekstu i pierwsze kłamstwo.

 2. starsza_pani
  Kwiecień 15, 2012 o 7:41 am

  „Czy będąc katolikiem jestem nieinteligentny?” – kto tak stawia pytanie naraża się na odpowiedź. Podobno nie ma głupich odpowiedzi, są tylko ,,, Po co się wystawiać?

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: