Strona główna > Wiadomości > Katastrofa rosyjskiego SuperJet 100 a zamach Smoleński?

Katastrofa rosyjskiego SuperJet 100 a zamach Smoleński?


Wydaje mi się, że dostajemy wyraźny sygnał. W dodatku zebrany materiał i ujawnione fakty wskazują na to, że w Smoleńsku doszło do zamachu? Skoro w Indonezji można było strącić samolot rosyjski? Amerykanie szkolą w swoich indonezyjskich kolegów w różnych taktykach sił powietrznych, w tym zakłócaniu urządzeń pokładowych to co zrobili Rosjanie na lotnisku Siewiernyj?!

Przyjrzyjmy się jednak tylko temu jak zabrano się za wyjaśnianie katastrofy rosyjskiego samolotu SuperJet 100, który rozbił się podczas prezentacji handlowej w Indonezji. Właśnie chodzi o to, że do Indonezji przybyły dwa samoloty rosyjskiego ministerstwa do spraw sytuacji nadzwyczajnych z 70 osobami na pokładzie. Warto podkreślić, że wśród nich oprócz ratowników są również kryminalistycy i przedstawiciele Komitetu Dochodzeniowego Rosji. Według Dmitrija Sołodowa na miejscu katastrofy znaleziono „odłamki samolotu o różnej wielkości”.

A więc jeśli chodzi o interesy rosyjskie to można było prowadzić dokładne badanie miejsca katastrofy i działania śledcze w „obcym” kraju w związku z tą katastrofą? Jednak Polacy nie musieli wysyłać swoich specjalistów do Smoleńska? Tam od razu po katastrofie było wiadomo, że wszyscy zginęli? Tak było ustalone? Szkoda tylko, że wtedy obecna ekipa rządząca udawał, że nic się nie stało!

Pod Smoleńskiem 10.04.2010 r. poległ Śp. Lech Kaczyński, Prezydent RP z małżonką wraz z 94 ważnymi dla kraju osobami. Tego feralnego dnia zginęła polska generalicja, ale w Polsce nikogo to nie interesowało? Nie wysłano na lotnisko Siewiernyj ekip ratunkowych, nie wysłano polskich specjalistów? To kto tam był przedstawicielem Polski? Człowiek, kłamca lustracyjny? Ten dyplomata reprezentował nasz interesy? A może tylko nadzorował egzekucję? Powiem szczerze, że czytając doniesienia prasowe po katastrofie rosyjskiego samolotu i przeglądając doniesienia tuż po „Tragedii Smoleńskiej” krew mnie zalewa, bo widać w tym przekazie, jak na dłoni, to o czym mówi Jarosław Kaczyński – „Zdradzono ich o świcie”!

Mariusz Ciużyński

 

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: