Strona główna > Polityka, Wiadomości > Mały Fuhrer Tusk zapowiada noc długich noży

Mały Fuhrer Tusk zapowiada noc długich noży


„Tusk: Żarty się skończyły. Za słowa będą praktyczne konsekwencje”….”W Polsce powstaje nowy front zimnej wojny wewnętrznej. Powinny się tym zająć odpowiednie służby. Prokuratura powinna wyciągać wnioski i stawiać zarzuty.

Noc długich noży była akcją wyeliminowania siłą przeciwników politycznych Hitlera. Wymordowano wtedy około 400 osób. Władza narkotyzuje. Narkoman gotów jest do wszystkiego, aby tylko otrzymać kolejna działkę. Kolejny rok przy korycie, przy władzy. Ostrzegałem, że Polska nie jest krajem demokratycznym. Nawet przychylne Tuskowi instytucje międzynarodowe klasyfikują II Komunę jako „demokrację wadliwą „. Ta demokracja wadliwa II Komuny to coś takiego jak demokracja socjalistyczna za I Komuny występującej pod nazwą PRL. Ponieważ Polska pod rządami Tuska jest krajem demokracji wadliwej to oznacza,że obywatele, polskie społeczeństwo nie ma gwarancji ustrojowych dla takich praw człowieka jak wolność słowa, prawo do krytyki rządu, premiera i prezydenta, prawo do wolności poglądów.

Przyzwolenie społeczne na rządy kleptokracji wcześniej czy później znajdują się w fazie w jakiej znajdują się teraz rządy Platformy W fazie zastraszania społeczeństwa. Tusk próbuje zastraszyć nie tyle działaczy opozycji ile próbuje zastraszyć polskie społeczeństwo, zwykłych Polaków.
Zacytuję słowa tego małego pruskiego firerka znad Wisły. „Tusk: Żarty się skończyły. Za słowa będą praktyczne konsekwencje”….”W Polsce powstaje nowy front zimnej wojny wewnętrznej, dlatego celem mojego rządu będzie zapewnienie poczucia bezpieczeństwa wszystkim Polakom, nie tylko wobec kryzysu ekonomicznego, ale także politycznego. Żarty się skończyły – oświadczył dziś premier Donald Tusk, odbierając nagrodę „The Warsaw Voice”. „….”Tusk otrzymał nagrodę „za danie Polakom poczucia spokoju i bezpieczeństwa”. „….”Słowa, które padają w ostatnich dniach, mogą mieć swoje konsekwencje (…) i ci, którzy je dzisiaj wypowiadają, mówię o tych twardych słowach czasami pełnych nienawiści i agresji, słowa, które godzą bezpośrednio w serce Polski, w taki jednoznaczny interes narodowy Polski i Polaków, te słowa mogą mieć także niestety swoje praktyczne konsekwencje – ocenił szef rządu.„….(źródło ).

Brunatna buta Tuska, jego cyniczne zawoalowane groźby oznaczają jedno. Definitywny koniec wolności słowa.Rozbudowę państw autorytarnego, w którym ustrój zostanie całkowicie sputynizowany, a wybory będą jedną wielka fikcja.Już teraz przy przekształceniu mediów w aparat propagandy II Komuny trudno mówić o wolności wyborów. Trudno mówić że mamy w Polsce do czynienia z wolnym społeczeństwem, w sytuacji braku faktycznego pluralizmu mediów i terrorze propagandowym jakiemu jest poddane polskie społeczeństwo.

Tusk w oczach brunatnieje. O świcie Polacy zaczną być wywlekani z łóżek, aparat represji Tuska zapełni więzienia więźniami politycznymi. Niemożliwe. A wejście CBŚ do twórcy portalu antykomor.pl było możliwe? Po zastraszeniu społeczeństwa prokuratura i służby I ikomu wyeliminują z polityki opozycje. Tusk zapowiedział polityczną noc długich noży.

Przypomnę słowa, ocenę Bugaja i Śpiewaka „ „Ma miejsce zapaść demograficzna i konieczne są kosztowne działania przeciwdziałające. Wielkie nierówności w położeniu materialnym (związane z tym dziedziczenie pozycji) i blokada życiowego startu dla znacznej części młodego pokolenia będą prawdopodobnie źródłem nasilających się konfliktów społecznych. „….”.. alienację elit (które podejmują decyzje zza parawanu procedur demokratycznych), niesprawność instytucji państwa, zły stan systemu sprawiedliwości, nierówność szans i ograniczenie etycznej legitymacji nowego systemu (choćby ze względu na uwikłanie znacznej części elit w system komunistyczny). „…”Przywileje elit nie zostały praktycznie uszczuplone „….”Jednak niechętny generalnemu projektowi IV RP establishment III RP skwapliwie zadekretował tożsamość tego projektu z praktyką PiS. „…”Znaczna część opiniotwórczych elit jest w pełni usatysfakcjonowana systemem określanym jako III RP. Oczekuje utrzymania, a nawet rozbudowy własnych przywilejów w sferze politycznej, społecznej i ekonomicznej.. „….”Ten stan trwa, bo dominujące partie (odpowiednio kształtując ordynację wyborczą i reguły finansowania polityki) stworzyły polityczny kartel, który gwarantuje im nieomal zbiorowy monopol. „…”Stoimy przed dwoma wyzwaniami. Pierwszy nazwany został dryfem rozwojowym. Drugi, perspektywą marginalizacji czy prowincjonalizacji Polski”… (więcej )

I na koniec dyrektywy dla prokuratury, dla aparatu represji II Komuny wydane przez człowieka, który został oskarżony prze Brauna o to,że jest oficerem WSI. Schetynę. „Wiceszef PO Grzegorz Schetyna uważa, że słowa polityków PiS, którzy oskarżają najważniejsze osoby w państwie o zdradę i udział w zamachu, są haniebne i nie ma na nie zgody.Więcej –należałoby za nie ścigać. „….To są słowa haniebne, nie ma na nie zgody. Powinny się tym zająć odpowiednie służby. Prokuratura powinna wyciągać wnioski i stawiać zarzuty, jeżeli łamane jest prawo, bo to jest łamanie prawa. Kłamstwo i agresja wpisana w język polityków PiS-u dzisiaj jest po prostu łamaniem prawa i powinny reagować państwowe służby(…)Mówię tutaj o oskarżeniach wobec najważniejszych polityków w państwie: prezydenta, premiera i ministrów, że stali za zamachem smoleńskim, że był zamach i że oni są jego autorami. To są słowa haniebne, sprzeczne z elementarnym poczuciem przyzwoitości i prawa”……( źródło).

Marek Mojsiewicz

Reklamy
 1. kosa
  Kwiecień 21, 2012 o 1:53 am

  Zdaniem Mariusza Błaszczaka z PiS Donald Tusk zachowuje się jak generał Jaruzelski z okresu stanu wojennego.
  Szef klubu PiS stwierdził, że ataki premiera na opozycję mają odwrócić uwagę od problemów z budżetem państwa i podwyższenia wieku emerytalnego, czyli od „skoku na kasę”.

  – Dyktator Jaruzelski również straszył opozycję interwencją radziecką. Dziś premier Tusk zdaje się sugerować wojnę z Rosją, jako coś co mogłoby nastąpić. To jest gra, która przypomina najgorsze czasy – powiedział Polskiemu Radiu wiceszef PiS.

  Zdaniem Mariusza Błaszczaka po posiedzeniu rządu premier znowu może odwołać się do retoryki generała Jaruzelskiego. – Pewnie premier Tusk przebrany w mundur generalski będzie zapowiadał wprowadzenie stanu wojennego, bo do tego zmierzają wypowiedzi takich tuzów polityki jak Tadeusz Mazowiecki i Aleksander Smolar, którzy mówią o puczu. Przypominam, pucz, to wojskowy zamach stanu – podkreślił Błaszczak.

  TLa/Polskie Radio

 2. ASTRAJA
  Kwiecień 21, 2012 o 1:28 pm

  Cała ta „transformacja” sprzed dwudziestu lat to mydlenie oczu. Ruska agentura została w Polsce nietknięta, z WSI na czele. Kiszczakowcy rządzą do dzisiaj, obsadzając tylko na oficjalnych stanowiskach władzy swoich agentów i pożytecznych idiotów. Media wciskają kit w uszy ludziom jak za komuny. Zachód niby nas przyjął, ale tak naprawdę tylko po to, żeby udzielać naszym rzekomym przywódcom dalszych pożyczek na lichwiarski procent, a w rzeczywistości kombinują, jak się nami podzielić z ruskimi.
  Obejrzyjcie 4 filmy ” SMOLEŃSK A ZAMACH ROSJI ” tutaj jest wszystko.
  Smoleńsk i zamach Rosji częćć I

  Smoleńsk i zamach Rosji cz. II

  Smoleńsk i zamach cz. III

  Smoleńsk i zamach cz. IV

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: